Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čuvaj ljubav MOJU-Dražen Zečić

1
  • #1
    0 0

    postova:4
    maurox @ 6.12.2011. 10:40
    Da li smo u stanju sačuvati PRAVU LJUBAV???? 

    Meni jako zanimljiv kanal, sa dobrom glazbom i fenomenalnim uradcima,htio sam ga podijeliti sa VamaSmile

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 6.12.2011. 10:55
    Čuj Mauroxx, bilo bi zgodno da otvoriš jednu temu ala "Moje pjesme - moji snovi", napucaš unutra Dražena & CO i učvrstiš se na nekom - recimo - lakoglazbenom forumu...
  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 6.12.2011. 13:49
    Čuj Mauroxx, bilo bi zgodno da otvoriš jednu temu ala "Moje pjesme - moji snovi", napucaš unutra Dražena & CO i učvrstiš se na nekom - recimo - lakoglazbenom forumu...
    jana_banana
         

      Zbilja, čovječe, daj oladi malo.....
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.12.2011. 17:39

    Hmmmmmm, pa kad čovjek baš na ovom portalu otvara ovakove teme - bit će da se obraća nekom od prisutnih sa ovog portala.

    Za tu vrstu virusa zvana ljubav nažalost nema lijeka, djeluje poput jake droge (lebdiš) ali na kraju i to moraš odležat i otplakat. 

    @maurox je sada očito u najžeščoj fazi kad ovaj virus gadno trese.

    Kako se @jana banana - osjećala izrevoltiranom ovim činom nasilja na ovaj tv portal, izgleda da su poruke upućene upravo njoj. 

    Dakle kako bi dokazao svoju privrženost njoj @maurox, slijedeći post objavi recimo "čaše lomim, ruke mi krvave" jer uskoro će te nogirati jer ste se razotkrili.. Laughing   

    evo prigodne pjesme od mene za @mauroxa

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala