Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

na rubu horizonta

1
  • #1
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.9.2010. 19:26
    evo bas razmisljam koji film da preporucim i sjetim se izvrsnog sf horora sa glavnom ulogom Laurence Fishburne...mada mu kritike nisu previse bile naklonjene ali po meni malo ima dobrih sf horora on je medu dobrima za mene....ukratko .........Radnja se dogadja 2047. godine, sedam godina nakon što je istraživački svemirski brod "Event Horizon" nestao bez traga iza orbite Neptuna. Tajanstveni signal za pomoć je povod da se u spašavanje upusti posada broda "Lewis & Clark", čiji kapetan Miller (Fishburne) nevoljko prima dr. Weira (Fishburne), znanstvenika koji je dizajnirao nestali brod. Kada spasioci konačno dodju na svoj cilj, Weir im otkrije kako je "Event Horizon" zapravo prvi brod opremljen medjuzvjezdanim pogonom. Po svemu sudeći na svom prvom i posljednjom putu izmedju zvijezda donio je nešto što nije trebao, jer se na brodu posada nalazi u rasutom stanju. No, neugodni prizor nije jedino što muči spasioce - počinju ih proganjati osobni duhovi i povratak kući postaje privlačna, ali i sve manje mogućih opcija.......Cool
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 12.9.2010. 21:01
    sounds goooood...! 
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 12.9.2010. 23:34
    JEdini dobar film  Paul W.S. Andersona (ok, ok, i Death Race (Carmageddon the movie ;) ) je gledljiv)
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala