Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    leopold3 @ 13.8.2010. 14:05
    Poetski film UDAH

    UdahFilmPlakat
    Udahnimo lepotu življenja! –

    - Devojka u belom s korpom lišća i slova posećuje urbanu svakodnevicu.




    LINK: https://www.youtube.com/v/xqvXz6P3n1o

    Kratki film“Udah” drugi je od sedam filmova iz omnibusa "Video V. Poezija" Natalije Ž. Živković. Omnibus je zasnovan na poeziji nagrađenoj (prvom) "Nagradom Risto Ratković za mlade autore"(2009), u konkurenciji ex-Yu regiona.

    Uz vanredni debi Slavice Marković, uočavamo Slobodana Aleksića- Parižanima znanog iz teatra “Pantin” a ovdašnjima iz užeg izbora za voditelja Evrovizije 2008.

    Muzički, granice probijaju Technodromes The numerom “Na granici sna”, a vizuelna barijera probijena je uspešno na filmskim, multimedijalnim i književnim festivalima u Srbiji i Hrvatskoj, kao i na RTV Vranje.
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.8.2010. 21:01
    Poetski film UDAH

    UdahFilmPlakat
    Udahnimo lepotu življenja! –

    - Devojka u belom s korpom lišća i slova posećuje urbanu svakodnevicu.




    LINK: https://www.youtube.com/v/xqvXz6P3n1o

    Kratki film“Udah” drugi je od sedam filmova iz omnibusa "Video V. Poezija" Natalije Ž. Živković. Omnibus je zasnovan na poeziji nagrađenoj (prvom) "Nagradom Risto Ratković za mlade autore"(2009), u konkurenciji ex-Yu regiona.

    Uz vanredni debi Slavice Marković, uočavamo Slobodana Aleksića- Parižanima znanog iz teatra “Pantin” a ovdašnjima iz užeg izbora za voditelja Evrovizije 2008.

    Muzički, granice probijaju Technodromes The numerom “Na granici sna”, a vizuelna barijera probijena je uspešno na filmskim, multimedijalnim i književnim festivalima u Srbiji i Hrvatskoj, kao i na RTV Vranje.
    Leopold3

    RTV Vranje Laughing mnogo bre lepo nikad čuo za ovu tv-postaju, hoće li redakcija ovog portala i RTV Vranje ubaciti u raspored sati pa da znamo kad se emituju ovi filmovi kao šta je Uzdah ?

    Možda će da zaigra u bioskopu pa ćemo ići da gledamo tamo. Prelepo. Laughing 

    E sad tko nije razumio neka copy-paste-a tekst u neki od riječnika na google-u. Meni je pomoglo. Laughing

  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 18.8.2010. 21:14

    XD

    Što nemožeš da razumeš susedove jezike čoveče, pa gde ti kulture. To se mora da zna. Barem nešta, čoveče, pa nesmo preko sveta. =)

    XD

    (nhf everyone)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala