Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Malo meni dbre mjuze s mojim frendovima....

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    skembo @ 7.5.2010. 21:43

    Cijenim svaki video koji korisnik Jubita sam napravi.

    Faza bolja mi je napraviti video mix od fotografija iako u tom trenu sam imao i klasičnu video mogućnost - normalno za Sony 203E (danas već zastarjeli DVD handycam).

    Uostalom, lahko me je naci na Jubitu....preko 100 mojih videa.

  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 8.5.2010. 16:30
    jel treba neki poseban software za to?
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.5.2010. 20:03
    jel treba neki poseban software za to?
    karakteran

    Ništa posebno, downlodaj si neki program, da naopraviš vlastiti video, ubaciš transitions između slika, random ili po volji, s tim da video uradak ne može biti duži od 10 minuta i uplodaj ga na yuotube.
  • #4
    0 0

    postova:14
    skembo @ 2.6.2010. 10:24
    jel treba neki poseban software za to?
    karakteran

    Hm....prvo ti treba volja, pa ideja, pa tvoja osobnost. Video možeš napraviti iz samo jedne ili dvije slike. Iako imam Sony handycam (foto + video HD) više me privlači kombinacija sa fotosima.

    Evo jedan klasični video: naravno moja Zveki !

    Od "tehnike" preporučam ti program Vegas ali ima i instant programa za nabrzaka napraviti video. Ovdje je baš zgodno da se razveže o tome, zašto ne pomoći novim jubitašima?



     

  • #5
    0 0

    postova:32
    prase @ 2.6.2010. 19:57
    mene zanima dali ta tvoja ZVEKI koju ti ocito redovito zvekas ZNA da je na tapetu yubitoa i tvoje maste ????
  • #6
    0 0

    postova:14
    skembo @ 3.6.2010. 10:10
    mene zanima dali ta tvoja ZVEKI koju ti ocito redovito zvekas ZNA da je na tapetu yubitoa i tvoje maste ????
    prase

    Pa kad te zanima, nije baš sretna...ali je sretna kad dobije za moj (ne ovakav) video rad 5-8.000 $ od nekih tvrtki za koje radim video reklame.

    U Zagrebu imaš desetak nalih tvrtki koje se bave tim poslom, pa započni, možda će i tvoja žena biti sretna ako uspiješ u nevjerojatnoj konkurenciji ali mjesta na tržištu ima. 

    Naravno, imam i jednostavnih uradaka, bi se reklo na brzaka, koji nije sve Zveki, he,he,he.

    Ma.....jebiga, mora bit Zveki !

    Video sa samo 1 foto (ja u sjećanju):

  • #7
    0 0

    postova:1962
    aya @ 14.6.2010. 20:43

    @ skembo

    Čuj, nemoj se ljutit', ali meni zbilja nije jasno koja je svrha stavljanja na YouTube ovakvih uradaka kao tvoja Zveki Cool!

    Mislim, to ti je za doma gledat, kad Zveki više ne bude "u formi" i pokazivat unucima, ali šire...nemoj...

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.6.2010. 20:56

    @ skembo

    Čuj, nemoj se ljutit', ali meni zbilja nije jasno koja je svrha stavljanja na YouTube ovakvih uradaka kao tvoja Zveki Cool!

    Mislim, to ti je za doma gledat, kad Zveki više ne bude "u formi" i pokazivat unucima, ali šire...nemoj...

    aya


    slažem se........
  • #9
    0 0

    postova:14
    skembo @ 30.6.2010. 21:00

    @ skembo

    Čuj, nemoj se ljutit', ali meni zbilja nije jasno koja je svrha stavljanja na YouTube ovakvih uradaka kao tvoja Zveki Cool!

    Mislim, to ti je za doma gledat, kad Zveki više ne bude "u formi" i pokazivat unucima, ali šire...nemoj...


    aya
    No,no....kaj smo ljubomorni....?Smile
  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 30.6.2010. 23:15
    Na Zveki? Ta hajde....Laughing
  • #11
    0 0

    postova:14
    skembo @ 1.7.2010. 20:55
    Na Zveki? Ta hajde....Laughing
    aya

    I moja nikad prežaljena Eva je stvorena na Jubitu. Dokazano je DNA analizom da je moj otac njen sin kojeg je skrivala od Hitlerovih ubojica koji mu nisu željeli dobro.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala