Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

AVVANTURA FESTIVAL FILM FORUM ZADAR 2013

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    gotela @ 12.4.2013. 19:32

    Film Forum Zadar je prvi međunarodni filmski festival s fokusom na europsku koprodukciju, prvi put se održao 2010. godine i dovodi u grad Zadar poznate ličnosti iz svijeta filma. Za sada program festivala još uvijek nije poznat javnosti, ali se nadamo da će u skorije vrijeme biti poznato što će publika moći da pogleda na ovom odličnom festivalu. 

    Oni koji su upravo, po prvi put čuli za ovaj festival i nisu upoznati s programom posljednje tri godine festivala, ovdje mogu pogledati kako je izgledao line-up u 2012. godini.
    Za ljubitelje filma, koji planiraju da posjete festival u Zadru, za smještaj preporučujemo da pregledaju ponude apartmana u Zadru putem interneta na ovoj ili nekoj sličnoj stranici. Pošto se festival održava za vrijeme turističke sezone, preporuka je da što prije rezervirate smještaj.
    Nadamo se da ćete posjetiti ovogodi
    šnji Festival Forum Zadar i zajedno s ostalim filmoljupcima uživati u odličnoj atmosferi.

     

  • #2
    1 0

    postova:2
    pantich @ 27.5.2014. 23:46

    Ove godine u kolovozu ide 5. izdanje Avvantura Festivala. Festival će se održati od 23. do 29. kolovoza 2014 a otvara se premijernom projekcijom spektakla "Veliki meštar" hongoškog redatelja Wong Kar-waia na zadarskom Forumu, u subotu 24.08, u 20.30 sati. Više informacija na stranici https://filmforumzadar.org/.   Smještaj u Zadru za vrijeme festivala potražite tu.

  • #3
    0 0

    postova:1
    dean12 @ 4.3.2023. 9:51

    Ukoliko trebate web stranice za najam apartmana posjetite: Netmajstor.eu

  • #4
    0 0

    postova:2
    poppy12 @ 11.3.2023. 5:27

    The Mega Pizzaplex is the setting for Freddy Fazbear's fnaf security breach, a survival horror game. You will play the part of Gregory, a boy who has been stuck in his house all night. When the surprisingly strong Pizzaplex lockout goes into effect, you have to stay alive and look for a way out. Now, let's take a look at how to play Security Breach.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala