Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Izdvojeno

1
  • #1
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 24.12.2011. 12:14

    Eto bacil sam pogled na tv program za nadolazeci tjedan i moram reci da je svaku godinu sve jadniji i jadniji,ali uspio sam izdvojiti nekaj kaj bi se dalo pogledati (moja preporuka)!

    Subota:

    Vilenjak - izvrsna komedija sa legendarnim komicarom Will Ferrellom.

    Prezivjeti Bozic - izvrsna komedija sa Ben Affleckom koja zorno prikazuje na kaj je covjek sve spreman kad se osjeca usamljenim .

    Noc u muzeju -  komedija uz koju vam sigurno nece biti dosadno jer je neobicna i zanimljiva.

    Nedelja:

    Patriot - nije za bozic bas dobar izbor ali je dobar film ako ga negledate precesto.

    Prica o Isusovom rodenju - prigodan filmic za bozic da se malo ponovi gradivo :)

    Sam u kuci 2 - bez tog serijala nebi postojal bozic ,nikad dosadan .

    Ponedeljak:

     Tko pjeva ,zlo nemisli - ja stvarno mislim da su to svi gledali i da ce opet,jer to je kultni film.

    Mumija - meni jako dragi film i nadasve zabavni i smjesan.

    Demetrije i gladijatori - opet malo povijesti,jako dobar film ali naravno u kasnijem terminu(glavno da su sapunice u 20h)

     Utorak:

    Norbit - jako  dobra komedija sa dobrim starim Eddiem

    Kralj lavova 3 - bez obzira kaj je treci dio ali je dobar i zanimljiv  (svi mi volimo crtice nakraju:) )

    Srijeda:

    Igracka - stara dobra komedija uz koju cete se dobro zabaviti jer u njoj glumi jedan od najboljih komicara Richard Pryor

    Presidio - izvrstan akcijski triler sa izvrsnim glumcima.

    Cetvrtak:

    Maratonci trce pocasni krug - srpsko ali dobro,nisam ga dugo gledal tak da ce mi biti opet ga  zanimljivo pogledati

    Jahaci Apokalipse - meni osobno prej....beni triler ,pa ko voli nek izvoli :)

    Ašanti - avanturisticki film iz 1979-e ,jako ozbiljna tema filma na jako dobar nacin prikazana,ali naravno opet kasni termin.

    Petak

    Madagaskar - izvrsni animirani filmic koji sam gledal 10 puta ,"volim se gibat gibat " .

    Mamac - taj film bude oboril rekorde prikazivanja na tv-u ,ali ko ga nije gledal inace dost solidan filmic.

    Kaj se tice dvd filmova za nadolazece dane moje preporuke su :

    A Cristmas Carol (2009) 

    The Polar Express (2004)

    Jingle All The Way (1996)

     It's A Wonderful Life (1947)

    City Of Angels (1998)

    Ben-Hur (1959)

    Imam jos dosta ali mozda jos neko preporuci nesto.

    Nadam se da sam bar malo olaksal nekima izbor ,ako ne nema veze :)

  • #2
    0 0

    postova:99
    brix @ 24.12.2011. 17:18

    I Divan život će biti na TV-u ovih praznika!

    Inače, još dobrih filmova za pogledati:

    -29th Street

    -Bad Santa

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala