Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Marina Nemet

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 12.12.2010. 15:50

    Od ovakvog portala, koji se ipak bavi filmom, bilo bi za očekivati da je posvetio, makar par redaka, jučer preminuloj velikoj hrvatskoj glumici Marini Nemet.

    Počivaj u miru, Marina.

        

  • #2
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 12.12.2010. 17:49
    slazem se s tobom aya ona je bila jedna od nasih diva....r.i.p. Dear Marina
  • #3
    0 0

    postova:666
    doom @ 12.12.2010. 20:11
    stari pokojni dvornik i sovagovic su jedini koji imaju moj respect sve ostalo banana(kaj se tice nasih glumaca).....pocivali u miru!!
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.12.2010. 21:36
    stari pokojni dvornik i sovagovic su jedini koji imaju moj respect sve ostalo banana(kaj se tice nasih glumaca).....pocivali u miru!!
    doom


    Nije lijepo ostale nazivati "banana" !

    Pogotovo kad se radi o pokojnicima !

    Mnogima na forumu nedostaje filmskog i kazališnog znanja. Kada bi to znali onda bi više cijenili rad preminule. 

    Budući je izostala vijest evo par riječi od mene: 

    Marina Nemet rodila se 7. lipnja 1960. u Novoj Gradiški, a glumu je diplomirala 1985. godine, na Akademiji dramskih umjetnosti u Zagrebu. 

    Počela je glumiti na filmu još kao djevojčica u filmu 'Seljačka buna'.

    Navest ću još neke filmove: "Događaj", "Posljednji podvig diverzanta Oblaka", "Družba Pere Kvržice", "Ljubavni život Budimira Trajkovića" Dejana Karaklajića; "Godišnja doba" i "Vlakom prema jugu" Petra Krelje; "Ujed anđela" Lordana Zafranovića; "Ajmo, žuti!" Dražena Žarkovića...

    Glumila je i u desetak TV-drama, televizijskim serijama te mnogobrojnim radijskim igrama.....

    U kazalištu je odigrala čitav niz zapaženih uloga, a bila je i članica DK Gavella.

    Budući bi ovo bio recimo ne samo filmski portal, zaslužuje i članak o ovoj umjetnici.

    R.I.P.

  • #5
    0 0

    postova:666
    doom @ 13.12.2010. 18:24

    da nije ljepo mozda sam se krivo izrazil.....ali nisam ljubitelj hrvatskog filma opcenito balkanskog (svaka cast iznimkama)...nisam mislil da su losi glumci nego kad mi je los film onda mi je to sve skupa sa glumcima lose jos kad ima  vise losih filmova sa istim glumcima..(bar meni)!!nek ostane na tome :)))

  • #6
    0 0

    postova:311
    auran @ 13.12.2010. 18:42

    Prerano preminula glumica Marina Nemet, poznata po mnogobrojnim filmskim i kazališnim ulogama, ostavila je za sobom neizbrisiv trag! Njezine nezaboravne likove i vrhunsku glumačku vještinu, pamtiti će generacije ljubitelja filma i kazališta, koje je godinama očaravala svojim ostvarenjima! Prirodnošću ispred kamere i ležernošću na pozornici, Marina Nemet zračila je pozitivnom energijom i vječnim optimizmom! Iako je više nema među nama, zauvijek će živjeti u našim sjećanjima! Počivaj u miru!  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala