Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Premijera filma Vektor

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 24.10.2010. 20:43

    Petak, 29.10.2010, 19h, KIC Preradovićeva 5

    ProjektFilm, ekipa koja je napravila art film Daimonion, predstavlja svoj novi film Vektor, 29.10.2010 u KIC-u

    Sluzbena najava sa stranica KIC-a:
    Nekoliko entuzijasta iz Zagreba i okolice, predvođenih redateljem Ivanom Rogarom, upravo je dovršilo dugometražnu, visoko stiliziranu horor-dramu Vektor, potpuno izvan postojećih okvira institucionalne filmske produkcije. Od okupljanja ekipe do rada na montaži, obradi zvuka i glazbi, tvorci Vektora stekli su niz jedinstvenih iskustava o stvaranju pravog alternativnog filma, koja će podijeliti s nama.

    19h - Tribina povodom premijere
    21h - Premijera filma

    Sinopsis filma:
    Svijet je u kaosu...
    Izbio je rat za energente izmedu Istoka i Zapada, stvarajući masivne klimatske promjene nuklearnim i biološkim ratovanjem. Nakon što dobije uznemirujući poziv od svog oca, Kristina (glavni protagonist) se vraća kući gdje je odrasla, u nadi da će naći oca jos živog, u pratnji dugogodišnjeg prijatelja i tajanstvenog znanstvenika.
    Čudne stvari se počinju dešavati nakon što pronađu osobu pod imenom Elena, izgubljenog pamćenja i
    zamrljanu krvlju...

     

     

     TRAILER:

     Linkovi:
    ProjektFilm
    KIC - Tribine


    DAIMONION:
    - CIJELI FILM
    - Trailer:

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala