Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Anime

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.8.2010. 17:58

    Čini mi se da ima animeljubaca na forumu, pa evo i jedan topic da vidimo šta se gleda, nabaci koja preporuka neka rasprava or whatever. Što se tiče kratkometražnih serijala pratim sve i svašta ali izdvojio bih Azumanga Daioh, One Piece, The Melancholy of Haruhi Suzumiya kao must see.  Od dugometražni su mi My Neighbor Totoro, Spirited Away, Ninja Scroll izvrstni, ali moram priznati da još nisam neke klasike (kao Akira, Mononoke i hrpu Studio Ghibli stvari pogledao).

    E, gledao nedavno i Grave of the Fireflies.... :O Rekao nikad više, najtužniji film evah.

  • #2
    0 0

    postova:193
    akasha @ 27.8.2010. 18:06

    Čini mi se da ima animeljubaca na forumu, pa evo i jedan topic da vidimo šta se gleda, nabaci koja preporuka neka rasprava or whatever. Što se tiče kratkometražnih serijala pratim sve i svašta ali izdvojio bih Azumanga Daioh, One Piece, The Melancholy of Haruhi Suzumiya kao must see.  Od dugometražni su mi My Neighbor Totoro, Spirited Away, Ninja Scroll izvrstni, ali moram priznati da još nisam neke klasike (kao Akira, Mononoke i hrpu Studio Ghibli stvari pogledao).

    E, gledao nedavno i Grave of the Fireflies.... :O Rekao nikad više, najtužniji film evah.


    mario


    I mene zanima tko sve ovdje voli anime. Smile  The Melancholy of Haruhi Suzumiya definitvno must see!

    Budući da jako volim klasičnu glazbu, meni naj naj naj "Nodame Cantabile", iako kao i Mario, moram priznati da puno dobrih još nisam pogledala.

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.8.2010. 19:48


    I mene zanima tko sve ovdje voli anime. Smile  The Melancholy of Haruhi Suzumiya definitvno must see!

    Budući da jako volim klasičnu glazbu, meni naj naj naj "Nodame Cantabile", iako kao i Mario, moram priznati da puno dobrih još nisam pogledala.


    Akasha

    Mislim da sam čuo za taj "Nodame Cantabile" ali nisam gledao, imaš još jedan "glazbeni" anime, "La Corda d'Oro" se zove, to sam gledao mozda jednu dvi epizode, izgledao ja zanimljiv ali onda me je nesto drugo zainteresiralo. Laughing Animea i mangi zaista ima na bacanje, istina da je dosta smeće ali opet ima hrpetina stvari za pogledati, mogao bi cijeli dan sjedit gledat seriju za serijom.
  • #4
    0 0

    postova:193
    akasha @ 27.8.2010. 20:34

    Mislim da sam čuo za taj "Nodame Cantabile" ali nisam gledao, imaš još jedan "glazbeni" anime, "La Corda d'Oro" se zove, to sam gledao mozda jednu dvi epizode, izgledao ja zanimljiv ali onda me je nesto drugo zainteresiralo. Laughing Animea i mangi zaista ima na bacanje, istina da je dosta smeće ali opet ima hrpetina stvari za pogledati, mogao bi cijeli dan sjedit gledat seriju za serijom.
    mario


    Nisam čula, ali potražit ću, iako ne vjerujem da će mi biti zanimljivije od šašave male Nodame kojoj se uvijek nasmijem.

    Da, animea ima mali milijun i ako nisi upućen onda ideš metodom pokušaja i pogrešaka dok ne nađeš ono zaista dobro. Nadajmo se da će nam ljudi preporučiti one najbolje, pa ćemo ogranizirat anime maraton, može? Laughing

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.8.2010. 20:54


    Nisam čula, ali potražit ću, iako ne vjerujem da će mi biti zanimljivije od šašave male Nodame kojoj se uvijek nasmijem.

    Da, animea ima mali milijun i ako nisi upućen onda ideš metodom pokušaja i pogrešaka dok ne nađeš ono zaista dobro. Nadajmo se da će nam ljudi preporučiti one najbolje, pa ćemo ogranizirat anime maraton, može? Laughing


    Akasha

    Ja već krećem, večeras namjeravam pogledati Ponyo on the Cliff by the Sea.

    Btw. glazba u ovim Studio Ghibli filmovima uvijek rula.

  • #6
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 31.8.2010. 11:47

    Itko gledao Afro Samurai ??

    preeeeedobar !

  • #7
    0 0

    postova:1130
    mario @ 31.8.2010. 12:09

    Itko gledao Afro Samurai ??

    preeeeedobar !


    Pametnjakovic

    O da, Afro Samurai je izvstan, Samuel Jackson + Ron Perlman, ne može bolje. A o soundtracku da i ne govorim, masterpiece.
  • #8
    0 0

    postova:534
    jua @ 16.3.2011. 23:17

    Neki dan sam gledala jedan anime....al se ne sjećam kak se zove......

    Mislim da je "Vampire hunter D" il tako nekako....

    Sviđa mi se...baš je zanimljiv....naranvo intrignatni glavni lik i sve to skupa...fora mi je sam kraj....

  • #9
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.3.2011. 15:37
    nedavno sam pogledao Princess Mononoke...savršenstvo od filma/crtića/anime-a...preporuka svima
  • #10
    0 0

    postova:666
    doom @ 31.3.2011. 13:12
    ma goku je zakon:)https://1.bp.blogspot.com/_Gn6taqRu2C8/ScZtXI0oZpI/AAAAAAAABnY/VPxLdFusFbU/s400/goku-kid017.jpg
  • #11
    0 0

    postova:112
    entina @ 1.4.2011. 13:00

    Pokretni dvorac mi je jedan od najdražih! 

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala