Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Preacher

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 12.11.2008. 2:27

    Nakon one užasne vijest o remakeu Oldboya evo nešto što bi trebalo razveselit sve ljubitelje stripa i filma. Dakle, Preacher, kontravezni strip irskog pisca stripova, Gartha Ennisa (303, Hellblazer, The Punisher, The Authority), konačno bi trebao dobiti svoju filmsku verziju. Nakon što je HBO odustao od mini-serije, Columbia Pictures otkupljuje prava i angažira Sama Mendesa (American Beauty, Road To Perdition, Jarhead) kao redatelja. U glavnoj ulozi bi se trebao pojaviti James Marsden koji se proslavio ulogom Cyclopsa u X-Men serijalu.

    Bio bi red i da ukratko kažem nešto o radnji (bez previše spoilera naravno).

    Dakle, glavni je lik Jesse Custer, propovjednik koji se spoji sa bićem čije su moći dovoljno jake da sruše Boga sa trona. Toliko je moćan da ga niti jedna sila na zemlji (i nebu) ne može zaustaviti. Njegove moći bi se najlakše opisala kao "Word of God". U avanturama mu se pridružuju bivša djevojka, agresivna Tulip O'Hare, i irski vampir (alkoholičar) Proinsias Cassidy.

    Također, tu su cijeli niz bizarnih likova i protivnika, neki od njih su "Arseface", Bog i bivši revolvaraš koji je postao svetac zaštitnik svih ubojica.

    Evo i jedan fancy cover.

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala