Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Najbolji filmovi 2018

1
  • #1
    4 1

    postova:27
    jurica93 @ 2.4.2019. 18:06

    Kako je već mjesec travanj i većina nas je pogledala više-manje sve što smo htjeli iz prošle godine, neka svatko tko želi napiše svoju listu najboljih filmova godine. Zanima me koji su vama filmovi iz 2018. najbolji, a možda tako otkrijem i neki film koji još nisam pogledao a na vašoj je listi. Moja će lista sadržavati deset filmova netko može staviti i manje, svejedno je.

    1. A star is born

    2. Bohemian rhapsody

    3. Gren book

    4. Aquaman

    5. Black panther

    6. Deadpool 2

    7. The favourite

    8. Ballad of buster scruggs

    9. Creed 2

    10. Hereditary

  • #2
    3 2

    postova:1474
    buffalobill @ 2.4.2019. 18:16

    1 Roma

    2 The Ballad of Buster Scruggs

    3 The Rider

    *tim redom

  • #3
    2 1

    postova:392
    samuraj @ 2.4.2019. 19:10

    1. The favourite

    2. Gren book

    3.Todos lo saben

    4.Crazy asian rich

    5. Capernaum

    6. Blackkklansman

    7.  Ballad of buster scruggs

    8. Bohemian rhapsody

    9. Shoplifters

    10. Leave no trace 

    I samo da kažem najgora filmska godina ikada. Nadam se da slijedeća neće biti još i gora, no kako je krenulo bojim se da bi moglo biti tako.

  • #4
    2 1

    postova:507
    pandaboy @ 2.4.2019. 21:09

    Rekao bih i ja da je najgora filmska godina, no rekao sam to već za prethodnu... i onu prije toga, a možda i za onu prije? Neodlučan U svakom slučaju, kad god to kažem, naredna godina mi dokaže suprotno pa neću reći da je ova bila grozna (but it kinda of was). Plazi jezik Ipak, od onoga što sam pogledao 2018., desetak filmova koji su mi se izdvojili:

    1. The Favorite

    2. Burning

    3. The Eight Grade

    4. A Simple Favor

    5. Up Among the Stars

    6. Happy as Lazzaro

    7. First Reformed

    8. A Star is Born

    9. Green Book

    10. Paddington 2

  • #5
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 2.4.2019. 21:33

    Meni je recimo 2016. godina bila iznenađujuće dobra, mislim da tada nismo ovdje radili nikakve liste. 2017 znatno lošija i do tada vjerojatno i najgora, a onda ova još gora. Dok gledam sada pandaboy tvoju listu, vidim da ima još dosta filmova koji su mi promaknuli. Možda kada ih odgledam sve mi se malo popravi dojam.

  • #6
    1 0

    postova:507
    pandaboy @ 3.4.2019. 11:02

    Teško je i pohvatati sve, pogotovo one filmove koji se prošuljaju kroz sjene masovno reklamiranih blokbustera i sl. Npr. nisam ni znao da je Farhadi imao film ("Everybody Knows") protekle godine, dok "Shoplifters" sam imao dulje na piku, no jednostavno nije stigao na red, kao ni "The Ballad of Buster Scruggs". Nisam ni čuo za "The Rider" a čini mi se zanimljiv. Uvijek nešto promakne...

  • #7
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 3.4.2019. 12:42

    Da, uvijek nešto promakne. Neznam zašto ove godine na portalu nisu uvršteni mnogi filmovi koji su već odavno izašli jer bih htio pročitati i tuđa razmišljanja o njima. Ti si koliko vidim na drugo mjesto uvrstio korejski film "Burning". To je zanimljivo bio jedan od prvih filmova iz 2018. koje sam pogledao. Ostavio mi je nedefiniran dojam, zapravo nisam ga baš svatio, pa bih volio pročitati tvoje mišljenje o njemu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala