Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Morbidan izgled portala

1
  • #1
    3 3

    postova:405
    karakteran @ 12.10.2014. 11:50

    da li je moguće da ovaj portal makne ovu opskurnu crnu boju? sve je zavijeno u crno. prošlo je dosta vremena, dajte mijenjate to. tada bi se i ikonica u bookmarks baru promijenila, recimo u onu nekdašnju crvenu, bila bi s lakoćom uočljiva, a mogli bi je malo i povećat da je s lakoćom mogu nać među brojnim ikonicama koje mi ispunjavaju b.b.

  • #2
    2 2

    postova:1962
    aya @ 12.10.2014. 12:48

    Spielberg će biti sretan...

  • #3
    2 4

    postova:405
    karakteran @ 12.10.2014. 14:28

    di si ayo trolu stari ;) nije dugo trebalo da se zaljepiš na moj post, nesuvislo kao i obično, vidim nisi se promijenila ni malo, uvijek patetična i huškački nastrojena, puna zlobe... trebao mi je ovaj portal zbog NG rasporeda najlakše se otvara, imam slabu vezu pa mi je to bitno inače se ne bih vratio, ovdje su kolko se sjećam samo govna isplivavala (bearfoot).

  • #4
    2 3

    postova:405
    karakteran @ 12.10.2014. 14:50

    evo sugestije kako bi ikonica mogla izgledat da bude prepoznatljiva u krcatom bookmarks baru: puna veličina, narančasta ili žuta kockica s crnim (na žutoj podlozi) ili bijelim "tv" slovima na narančastoj poleđini.

    puno ikonica po netu baštini neke tamne boje, a ova je i crna i još k tome minijaturna, nije baš previše uočljiva. ne bi ništa falilo da je i site u nekoj vedroj boji. ajde sad kad sam ja tu oživite ovaj portal ako ničim drugim jednom vedrom bojom. budite originalni i lijepi ;)

  • #5
    4 2

    postova:2530
    bearfoot @ 12.10.2014. 19:31

    eee, pa đe si, karaču kerova?? što jes, jes, ispliva ti i opet....

  • #6
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 12.10.2014. 19:50

    S vremena na vrijeme ljudi navrate u ovu močvaru. Složit ću se sa @karakteran, najbolji tv portal jest MojTv, što se tiče tv pregleda, ali i najava filmova i nekih drugih malih sitnih stvari.

    Što se pak tiče toga kako će izgledati, manje je bitno, bitnije mi je da je funkcionalan, a i meni osobno je ta crna boja baš cool :)

    Nego može li se na mobilnoj verziji dodati u podsjetnik u kalendar mobitela gdje i sve ostale bilješke?

    Ako može netko odgovoriti?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala