Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

prijedlozi i kritike

1 2 ... 4 5 6 7 8
  • #76
    0 0

    postova:711
    gordan @ 3.2.2012. 20:06

    E sad... što je desna strana sajta? Pretpostavljam box u kojem se skrolaju filmovi? Na naslovnici?

    Ne znam ti baš točno odgovoriti, premalo podataka si dao.

    Prijedlozi filmova se prikazuju po grupama. Ako je grupa "Hrvatske televizije" prikazati će se prijedlozi filmova samo iz te grupe - u kojoj nema cinestara i tv1000, oni su na trenutnoj verziji sajta u grupi "Satelitski i kabelski". Ukoliko kreiraš svoju grupu kanala onda će se na naslovnici prikazivati izbor filmova iz te grupe.

    Prijedlozi se kreiraju prema ocjenama i vremenu prikazivanja - filmovi u prime timeu imaju veću težinu.

  • #77
    0 0

    postova:62
    mesrine @ 3.2.2012. 20:18

    zahvaljujem!!

    to je to sta me zanimalo,a moga san to i sam sve pobrat da san malo istraziva mogucnosti sajta.jbg,laziness got me to the bones Laughing 

  • #78
    1 0

    postova:64
    gajski @ 20.2.2012. 15:12

    Uz prastari zahtjev da se omogući ocjenjivanje komentara, nikad mi neće biti jasno zašto nema opcije brisanja vlastitog posta.

     Jučer sam htio predložiti jedan odličan glazbeni klip i nekako sam na koncu i uspio, al uz teške napore(priznajem, malčice sam bio omamljen pivomSmile) i umjesto jednog postavio sam i 4 duplikata.

    Na koncu što može zaključiti prosječni korisnik portala- gle ovog  retarda......

    Da ima opcija delete niti bi ja bio retard, niti bi bilo ovog posta.Cry 

  • #79
    0 0

    postova:64
    gajski @ 21.2.2012. 18:24


         Laughing@Gajski, ocjenjivanje komentara su omogućili na beta verziji (https://beta.mojtv.hr/). Logiraš se sa šifrom koju trenutno koristiš. Pored svakog komentara u gornjem desnom kutu imaš "thumbs up/down" opciju.

         Ovo s brisanjem postova u kojima pogriješiš - ispod svakog komentara imaš opciju "edit" (na beta verziji je ona odmah do onih palaca za ocjenjivanje)... i sam sam je često koristio iz razloga koje si spomenuo u svome postu Wink. Na žalost, ne mogu se potpuno izbrisati (jer to mogu samo moderatori), tako da ih možeš samo modificirati.


    senilno_magare

    Izgleda da sam ostao jedini na alfa verzijiInnocent
    Ovo pojašnjenje s "edit" je doista podcjenjivanje.

    Ako  kužim kako ubaciti video klip onda valjda i kužim funkciju "edit".

    "edit" može samo pomoći korigirati post, a ne obrisati, a to je golema razlika.

  • #80
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 21.2.2012. 20:07

    Izgleda da sam ostao jedini na alfa verzijiInnocent
    Ovo pojašnjenje s "edit" je doista podcjenjivanje.

    Ako  kužim kako ubaciti video klip onda valjda i kužim funkciju "edit".

    "edit" može samo pomoći korigirati post, a ne obrisati, a to je golema razlika.


    Gajski


    @Gajski , neki članovi foruma, nažalost to mogu činiti nekažnjeno i još će im se pridružiti u tome i gazda @grozdan.

    Drugi će pak biti kažnjeni na ovaj ili onaj način. Nažalost tako stoje stvari ovdje. 

  • #81
    3 0

    postova:711
    gordan @ 21.2.2012. 21:19

    i još će im se pridružiti u tome i gazda @grozdan
    gorlock

    Hihi, gazda "grozdan"... opet nickname fora... žena me svaki put skuplja s poda. Budi barem malo obazriv.

  • #82
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 22.2.2012. 0:02

         Čovjeku sam jednostavno odgovorio da sa opcijom edit može barem urediti ono gdje je pogriješio, a nakon njegove replike sam mu se i ispričao zbog nesporazuma.

         S druge strane, ti si pružio nadfilozofsku misao "osuđivati na temelju vlastitih predrasuda"Laughing... a onda me poslao u štalu - toliko o tome tko na koga gleda podcjenjivački. Btw. a ti @gorloče, ne sudiš o stvarima na temelju vlastitih predrasuda? A joj da, zaboravih. Ti prvo moraš zvat' Axla Rosea za odobrenje. Laughing
    senilno_magare


    @senilno tovare, ne razumijem zašto repliciraš moj post i napadaš me jer te niti jednim slovom nisam spomenuo.

    I još uz to brkaš teme, stvari koje spominješ vezane su bar za još dvije teme, koje nemaju veze sa ovom. 

    I još se ljutiš kad te šaljem u štalu?????

    Mislim da bi ti i "brnjica" bila od koristi, a višak svoje magareće pameti imao si priliku istresti na Riječkom karnevalu, ako nisi stigneš još. 

    @Gajski, o ovome ti ja pišem. 

  • #83
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.2.2012. 0:17

    Hihi, gazda "grozdan"... opet nickname fora... žena me svaki put skuplja s poda. Budi barem malo obazriv.


    gordan


    @Gajski, sada ćeš vidjeti klasično osuđivanje na temelju vlastitih predrasuda osobono od gazda @grozdana.

    @grozdane, dobro promotri moj avatar i nemoj me sad iznevjeriti, ajde sada rafal, drvlje i kamenje....., a isto očekujem i od tvojih sljedbenika, da ne kažem "uvlakača". 

     p.s. Idem ja sad spavati i nemojte me iznevjeriti, očekujem sutra poslijepodne ili navečer da se dobro ismijem na vaše gluposti....

  • #84
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 22.2.2012. 1:53
  • #85
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 22.2.2012. 14:23

  • #86
    0 0

    postova:64
    gajski @ 22.2.2012. 16:08
  • #87
    2 0

    postova:711
    gordan @ 22.2.2012. 17:43


    @senilno tovare, ne razumijem zašto repliciraš moj post i napadaš me jer te niti jednim slovom nisam spomenuo.

    I još uz to brkaš teme, stvari koje spominješ vezane su bar za još dvije teme, koje nemaju veze sa ovom. 

    I još se ljutiš kad te šaljem u štalu?????

    Mislim da bi ti i "brnjica" bila od koristi, a višak svoje magareće pameti imao si priliku istresti na Riječkom karnevalu, ako nisi stigneš još. 

    @Gajski, o ovome ti ja pišem. 


    gorlock

    Ti si moj gorloče samo željan pažnje što mi je razumljivo, ali tvoj način je totalno pogrešan. Ajde molim te prestani se svađati s ljudima i pokušaj shvatiti da i drugi imaju mišljenje koje se često razlikuje od tvoga. Probaj postati osoba koja poštuje druge, pa ćeš vidjeti da će se i drugi prema tebi ljepše odnositi. Dok to ne napraviš i dalje ćeš morati nositi krmenadle oko vrata kako bi se bar psi s tobom igrali. Ajde zdravo. I prestani nevezano chatati po forumu. Otvori blog or something, sigurno će biti posjećen.

  • #88
    0 0

    postova:1962
    aya @ 22.2.2012. 21:50

    Gajski
    @Gajski - kaj si zaboravio za EKV gorlocku treba prijevod! Ili makar titl! Laughing
  • #89
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 23.2.2012. 16:04
    @Gajski - kaj si zaboravio za EKV gorlocku treba prijevod! Ili makar titl! Laughing

    aya


    @aya, gorlocku osobno ne treba prijevod jer ja to razumijem i govorim i još poneki strani jezik.

    Moram priznati da me @grozdan razočarao, očekivao sam mnogo više od njega na ovom postu. 

  • #90
    0 0

    postova:64
    gajski @ 23.2.2012. 16:09
    @Gajski - kaj si zaboravio za EKV gorlocku treba prijevod! Ili makar titl! Laughing

    aya


    Klipom sam dao komentar, a u njemu i svoj stav.Wink

    Aut- izvan svega.

     Naročito treba biti obazriv kad se na portalu sukobe Lumeni.Cool

1 2 ... 4 5 6 7 8
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala