Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

tvxml za TV tunere i mobitele

1
  • #1
    0 0

    postova:2
    zzelenika @ 25.12.2009. 16:22

    Da li je moguće s mojtv.hr dobiti tvxml s sadržajem odabranih kanala?

     HRT npr objavljuje svoj tvxml, na RTL i nova webovima nisam ih našao, no bilo bi zgodno kada bi se mogao povući jedan tvxml s svim/odabranim kanalima te ga ondak nahraniti u TV aplikacijicu na računalu (imam Elgato eyeTV koji to podržava no velim za HRT je jednostavno s njihovog weba to pokupiti, no drugi kanali ne podržavaju)...

    tvxml bi ondak bio i rješenje za sve mobitele jer vam samo treba parser za tvxml koji vam to zna prikazati u koji ugurate URL tu sa stranice da pokupi sve potrebne kanale...

    tvxml je dovoljno standardna shema, a ako vam je frka da će netko na taj način izvući program za neku svoju komercijalnu namjenu ionako se može i ovo što je na webu isparsati nečime, jedino što je tlaka... 

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.12.2009. 18:28

    https://mojtv.hr/xmltv

    Bilo kakva komercijalna upotreba nije dozvoljena, a u ovoj besplatnoj varijanti za osobnu upotrebu nema opisa emisija, filmova i serija

  • #3
    0 0

    postova:2
    zzelenika @ 26.12.2009. 9:28

    Isprike. Nisam bio našao...

    Zahvaljujem na pomoći, sad treba malo shell skripti da se to utrpa svaki dan u Elgato... 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala