Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Zakaj toliko reklama koje se muvaju posvuda po monitoru...?

1
  • #1
    4 0

    postova:1091
    yuma @ 16.11.2015. 16:11

    Fakat najbolji tv portal, kojem odličan koncept i preglednost kvari mali milijun ponavljajućih reklama i reklamica gore-dole-lijevo-desno-ispod-iznad - nema šta nema! Em se stranica radi toga puno sporije učitava, em je grdo i iritantno za vidjeti... Ja znam da se iz reklama ostvaruju prihodi potrebni za rad stranice, ali zar je slučaj takav da moraju postojati i raznorazni čukljevi i slične gluposti koje po meni samo udaraju na rejting stranice. Ne bi li bilo bolje imati predefiniran prostor za reklame i smanjiti doživljaj, barem što se tiče pop-upova, putujućih reklama i slično (da sad ne ulazim u tehnikalije)?

    Hvala, vaša vjerna.

  • #2
    6 0

    postova:2530
    bearfoot @ 16.11.2015. 16:32

    adblock plus i zbogom reklame...besplatno instaliraš.....

  • #3
    4 1

    postova:711
    gordan @ 16.11.2015. 18:08

    Popupova ne bi smjelo biti. Molim te, pošalji screenshot na [email protected] ako vidiš popup. Zanima me i screenshot tih ponavljajućih reklamica.

    Što se tiče Adblocka, lajkam Bearfoota i Magare... Svi instalirajte Adblock pa ćemo ugasiti sajt i riješen problem s reklamama. Ionako razmišljam o sadnji malina i borovnica jer i od svih tih silnih reklama jedva skupimo za tri plaćice. Tako da zahvaljujem svima s adblockom na podršci prebacivanju mog fokusa na poljoprivredu.

  • #4
    4 0

    postova:711
    gordan @ 16.11.2015. 18:18

    Ovisi, neke se plaćaju po kliku, neke po prikazima. Ne ubijaj mi volju za poljoprivredom :), ako ništa bar dobiješ džabe traktor, zasadiš neisplativu pšenicu i onda se tim traktorom vozim ko baja na prosvjed da mi država da još subvencija za neisplativ proizvod.

  • #5
    4 0

    postova:1091
    yuma @ 17.11.2015. 14:48

    Woohoo! Pokrenula sam lavinu filozofskih životnih pitanja Poljubac. Neću ja onda nikakve blokove instalirati; em zato kaj na poslu nemam admin ovlasti (da, da... na poslu otvorim da vidim kaj se gleda danas uz peglu ili večeru), em zato kaj očito time smanjujem prihod autoru ove stranice, a to ne želim jer čovjek dobro radi svoj posao... Hm... pokrenula sam temu jer me smeta toliko sličica i poruka o čukljevima, mišićima, salu, natečenim očima (ne znam što sve ne, pokušavam ne primjećivati sve to)... Ne znam kakve su to sve vrste reklama, možda sam i pogriješila. Ne bih rekla da ću se sad baš truditi to pratiti, jer upravo pokušavam svesti to na najmanju moguću mjeru pa dok se stranica učitava radim nešto drugo, čisto da ne poludim...

    Srdačan pozdrav svima! Svi smo tu zbog jedne specifične ljubavi i potrebe, peace brothers Namiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala