Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

RTL duel - sučeljavanje predsjedničkih kandidata

1
  • #1
    4 6

    postova:2916
    gorlock @ 4.1.2015. 14:32

    Nema niti potrebe za ovim sučeljavanjem.

    Izdvojit ći iz ranijih sučeljavanja dio u kojem gosp. Josipović kaže da ima plan za reforme, izmjene i bla bla, i da kako treba početi graditi od temelja.

    Jadan li je kad je 5 godina smišljao kako da počne sa izgradnjom tih temelja.

    Nadalje, 2009 godine stambeni (i drugi) krediti u CHF su počeli strahovito rasti zbog valutne klauzule, nije se niti počešao za te građane, a danas moli za njihove glasove i obraća im se pismom kako će se založiti za njih i to 7 dana pred izbore.

    Koliko je samo ljudi u tih 5 godina ostalo bez domova a koliko ih je samo moralo otići iz domovine, koliko je to glasova....???

    Kako ljigavo, pokvareno, dvosmisleno.... danas su mu kao ti ljudi bitni.

  • #2
    4 5

    postova:17
    asimo @ 4.1.2015. 16:51

    Preozbiljno shvaćaš predsjedničke izbore. Gledaj na njih kao na izbor za mistera/miss Hrvatske i onda će ti sve imati više smisla...

  • #3
    3 2

    postova:242
    rosinante @ 4.1.2015. 19:42

    Kolinda mi ima veće šanse za pobijediti, i za MIss i za Mistera.. :D

  • #4
    4 4

    postova:3
    dalibor kurtin @ 4.1.2015. 20:54

    hvala  puno  ali ja  bi se  nadodao    na sve  sto vidim   a vidim  da kolindi  isijava  zlo oz ociju,  volio bi da se  varam . mada malo kad mene moj instikt vara .

    hvala puno 

  • #5
    4 4

    postova:1962
    aya @ 4.1.2015. 23:38

    Svaka čast ovoj vladi, uspjeli su od mene u samo tri godine napravit desničarku.

  • #6
    4 2

    postova:256
    manuel robbery @ 4.1.2015. 23:55

    Ivo, da vam poslije ne bude krivo,

  • #7
    3 2

    postova:17
    asimo @ 5.1.2015. 0:40

    Usput, čak bi bilo bolje kao predsjednika imati nekog zlog i pametnog, nego nekog njakavog pizdeka k'o što je ovaj Josipović. On možda trenutno jest predsjednik u Hrvatskoj, al' su mu jaja u Beogradu.

    Štono bi se reklo, izvanredan politički argument.

  • #8
    2 0

    postova:1
    srpbrod @ 5.1.2015. 1:04

    Šuplje-šuplje-šuplje

  • #9
    3 2

    postova:2527
    bearfoot @ 5.1.2015. 9:40

    lako je srati..."zlo u očima" WTF?!?!?!, kurac u dupetu, jaja u beogradu...to su ljudi koje smo ili ćemo izabrati bez obzira na funkciju za koju ih biramo...treba se osobno politički angažirati i probati promijeniti nešto ako ti se ne sviđa...to se zove demokracija, to smo htjeli, a ono drugo se zove kapitalizam, i to smo htjeli, bar smo mislili da to želimo...

  • #10
    2 3

    postova:52
    michaela marić @ 6.1.2015. 23:41

    Kolinda je u sučeljavanju bila apsolutno bolja i dominantnija od Ive, žena je vrstan govornik, sigurna u sebe, izbrusila se u Nato-u.  Nisam ni za jedno od njih ali realno gledajući mislim da će pobjediti ona jer Ivo ništa nije pokazao u ovih 5 godina i prokockao je šansu kod većine naroda!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala