Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dobro jutro: Kultura

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    kraljevic @ 15.12.2013. 10:03

    super ste!!!!!!!!!!!

  • #2
    0 0

    postova:1
    orfej @ 15.12.2013. 18:46

    najbolja emisija na htv-u. čestitam.

  • #3
    0 1

    postova:1
    nijaz deleut šponda @ 30.10.2014. 12:05

    Poštovani duo,

    Lijepo Vas pozdravljam te se zahvaljujem na ugodnim trenutcima nedeljom ujutro.

    Ocjena je 10, a ona zaslužuje da je opravdate na način da u Vašoj idućoj emisiji obradite temu: Besplatan internet  - SLOBODAN PRISTUP - za sve u RH.

    Povod je, naravno, ovo što se događa u Mađarskoj. Meni je poznato da u EU to pravo imaju građani Finske i Litve... ili Latvije za sada.

    Zašto im se i jedna mala i slatka "kifla" ne bi pridružila, zar ne?

    LP

  • #4
    1 6

    postova:405
    karakteran @ 30.10.2014. 13:33

    šta će oni obrađivat na političko-poslušničkoj korupcijsko rodijačko udbaško uhljebističkoj televiziji koja ne osjeća bilo naroda?

    radit će kako im se kaže. na prisavlju poštenja nema, ono je štoviše najbolji argument za dobit šut kartu. ili si poslušnik ili te nema. sjetite se samo bety gojan prije koju godinu koja je stavljena na led zbog izjava da je hrt gnijezdo korupcije i nerada.

    isto kao grčka (bivša) javna tv. nadam se da će i hrt završit slično. naravno tek kad nas MMF uhvati za gušu. nikako prije.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala