Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Što vas žulja?

1 2 3 4 5
  • #1
    1 6

    postova:1
    walterlun758 @ 17.9.2013. 12:36

    dokle če vlasnici opasnih pasa moči nekažnjeno šetati svoje zvjeri  bez uzice po maksimirskom parku?

    lp, 

    sa štovanjem,

  • #2
    6 1

    postova:203
    franorobert @ 17.9.2013. 13:34

    mislim da su opasnije zvijeri tako nepismeni ljudi ;)

  • #3
    1 1

    postova:197
    silkycoco @ 17.9.2013. 14:28

    Opasni psi su prema "Zakono o opasnim psima", tj. "Pravilniku" oni koji su registrirani jer su već nekoga napali odnosno ugrizli. Opasni psi također moraju u svakoj situaciji imati brnjicu. Dakle, ukoliko je riječ o takvima pozovite policiju ako vidite tako nešto.

    Ukoliko je riječ o tome da psi šeću bez povodnika, a prema odluci grada Zagreba bi na tom području trebali biti na istome, u tom slučaju pozovite komunalne redare. Nemojte pomišljati na neko trovanje ili nasilje prema psima jer u tom slučaju činite kazneno i kriminalno djelo zbog kojeg možete završiti u zatvoru te biti novčano kažnjeni.

    Naravno, ukoliko je riječ o tome da psi na tom području smiju šetati bez povodnika onda Vam je najbolji savjet objasniti pojedinom vlasniku kako to možda nije najpametnije jer ima ljudi koji se boje pasa. Lijepa riječ otvara sva vrata!

    Ukoliko sam Vas krivo razumjela (vidim da malo spominjete pse, malo zvijeri) molim da zanemarite moj upis.

    Sretno u šetnji!

    Srdačan pozdrav,

  • #4
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 17.9.2013. 14:41

    Nisma čitao članak već samo naslov.

    Pa rekoh da odgovorim.

    Pare sigurno ne, al me zato žulja , hm što me žulja ?

  • #5
    0 2

    postova:260
    franz88 @ 17.9.2013. 14:42

    ...mozda nesto na cem sjedis,... tko zna di si nasjeo! Smije se

  • #6
    3 2

    postova:72
    lizistrata @ 17.9.2013. 14:44

    Koja trešina... Šteta minutaže ujutro. Draže su mi čak bile one emisije o preuređenju :/

    Šteta doduše što više ne puštaju ujutro wildlife dokumentarce.. Nekak me sama emisija i program žuljaju -.-''

  • #7
    4 1

    postova:2916
    gorlock @ 17.9.2013. 14:44

    Bit će posla za gumicu na portalu. Smije se

  • #8
    2 3

    postova:1
    xenya @ 19.9.2013. 23:18

    voljelja bih da se sredi več jednom zakon o javnim površinama pred kučama koje su u privatnom vlasništu , jer ... kada pada snijeg , ili pada lišće ili se dogode bujice pred mojom kapijom , očekuje se da to sve očistim jer inače ću dobiti kaznu !!!

    A kada netko koga ne poznajem parkira pred moju kapiju  tako da ja ne mogu ući u svoje dvorište ili ne mogu svoj drugi auto parkirati također pred svojom kapijom kažu policajci ovako ... to je gospođo jaaavna površina , to nije vaše vlasništvo !!!!

    Ja sam vlasnik kuće i dvora pred kojom stoje dva parkirna mjesta koje moja obitelj održava i koje smo mi i napravili , a prakirati navodno može tko hoće i ne mogu mu ništa , dok isto tako imam obaveze čistiti pred svojom kapijom jer inače ću dobiti kaznu ... šta je ovo , kakav je ovo zakon , koja budaletna je takav zakon mogla donijeti ???

    ILi je ili nije .. ali ne može se zakon upražnjavati  kako kome dođe i kako tko želi ....

  • #9
    4 2

    postova:203
    franorobert @ 20.9.2013. 8:30

    žulja me nešto desno oko

  • #10
    3 0

    postova:371
    cala @ 20.9.2013. 18:01

    mene trenutno žulja to što sam na youtubeu išao gledati neke pjesme i završio na thompsonovim pjesmama,naravno pogledao sam komentare i sačuvaj Bože koliko retardiranih budala ima; ima sa srpske ali bome i sa hr strane,uvreda na uvredi(nije da to nisam očekivao ali stvarno nije lijepo za vidjeti)

  • #11
    2 1

    postova:1
    mojadusica @ 1.10.2013. 17:01

    Namiguje emisija mi se sviđa. Mene osobno žulja nepravda u našem zdravstvu, odnosno ukidanje fizikalnih terapija teškim bolesnicima, 100%-tnim invalidima. Da tamo jedna doktorica opće prakse poništi mišljenje stručnjaka koji su preporučili tu vrstu terapija, a o kojima ovisi kvalitetan život osoba s invaliditetom. Ministar Ostojić svojim potezima narušava, čak šta više ugrožava život tih ljudi. Pozivam ekipu da dođe u našu udrugu gdje se takvi ljudi druže da čujete njihove priće i žalosne istine.

  • #12
    3 1

    postova:1
    zima @ 2.10.2013. 22:50

    pozdrav!!

    istražite molim, zašto na burzi rada ima toliko natječaja za posao raspisanih "pro forme", na kojima več netko radi ili je kandidat poznat?

    zašto HZZ ne provjerava takve oglase  kad im na tu  čestu pojavnost skrenemo pažnju?  i zašto nema testiranja ili intervjua za administrativni  posao u npr,centru za socijalni rad, gradskim knjižnicama--- hvala

  • #13
    6 2

    postova:1962
    aya @ 4.10.2013. 23:24

    Kako ovi jednokratni posjetitelji natrče na ovaj portal i ostavljaju muzičke želje, nikada mi neće biti jasno?! Neodlučan

  • #14
    3 1

    postova:203
    franorobert @ 5.10.2013. 10:48

    aya, ne znam što je intrigantnije, ti jednokratni posjetitelji ili oni koji se registriraju da bi gledali filmove i onda nam ostave bjesomučne komentare o prevari i odlepršaju suznih očiju 

  • #15
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 5.10.2013. 12:03

    ha.....""intrigama"" nikad kraja....

1 2 3 4 5
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala