Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Peti dan

1 2 3 4
  • #31
    4 1

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.6.2019. 19:16

    ....je, Marija zna bit Mega-Bitch, pogotovo prema ostalim ženama,...ali ponekad pogodi baš di svi promaše,...da ne govorim o filozofiji, tj. znanju o filozofiji, di joj niko nije ravan, ...i da ,ne brani  "ženske" stavove po inerciji, več jedino gdje ih treba branit, a to je di su stvarno ugroženi, to mi "Muški" jako primječujemo. (Čitajte "muško" i "žensko" kao yin i yang, i -, i sl. a ne kao neke posebne, bogomdane, prednosti.)

  • #32
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 7.9.2019. 13:34
    Selak i raspudic čekaju dijete?!?!? Što nije on oženjeni katolik? A ona puritanka? Kako @yuma kaze...ljepota relativna...
  • #33
    2 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 7.9.2019. 21:59

    ....neka djece i neka grijeha, sad će im se malo začepiti gubice,...bilo bi uredu...

  • #34
    2 2

    postova:517
    svrljozvrljo @ 7.9.2019. 22:03

    "Practise what you preach" je malo teže nego što su zamislili.

    Sad će likovat zagovornici liberalne misli, kako i nebi, iako, oni ne mogu sagriješiti, jer ne priznaju grijeh.

    Šah-mat za pro-darvinističke liberale. ...a Selak i Raspudić ,na popravni  iz katekizma.

  • #35
    0 5

    postova:1
    ariela @ 8.9.2019. 11:14
    Mariji Selak čestitke! Prema medijima logično je zaključiti da je vijest izašla iz redakcije. Pošto je tipično ŽUTA, očito je da ona politički korektna deviza da mišljenja iznesena u emisiji nisu službena mišljenja redakcije znači da ni "kurikul pačje škole za gledatelje" - na što su sveli emisiju posebno s Petrom T. Mitrikeskim - za redakciju ne vrijedi pa je emisija izdana od samih kreatora i valja je ukinuti! No, obzirom na čak dvije feministice, Bobić i Bijelić, vrijedit će pratiti njihove polemike sa "starim patkom" Raspudićem. Tko je pomno pratio dosadašnje, Marija Selak nipošto nije bila usmjerena manje lijevo ni manje feministički, nego je naprosto unosila diskurs svoje struke - zamjetno drukčiji od Raspudićeva, o čemu svjedoče i njihovi intervjui na katoličkom portalu "Bitno" na temu Istanbulske konvencije gdje on svoje štanca apologetski, a nju novinar predstavlja kao nekonzervativnu, tj. liberalnu misliteljicu, što je po mome sudu tim intervjuom i pokazala. Možda je Raspudić "liberalan" samo u smjeru vlastite slabosti za koju nikako nije uspio postići katarzu, no točno je da s pravom zavrjeđuje kritike na račun razvoda braka i time raskopavanja vlastite obitelji i krajnje konzervativne politike koju proklamira. No i to je legitimno te onima koji traže neku mudrost i u takvim diskrepancijama ili nemoralu uvijek preostaje ono evanđeosko upozorenje: "Slušajte što govore, ne gledajte što rade!" A za vjerujuće i kritičare rado citiram apostola Jakova koji kaže da I ĐAVLI VJERUJU, kao i apostola Pavla koji kaže da je VEĆA OD VJERE - ljubav. Točno je, Pavao govori o božanskoj ljubavi, a ne onoj proizašloj iz strasti koja je uvijek sebičnost, interesi, nepravde - do krajnosti u zlostavljanju kojega imade posvuda u svim političkim, vjerskim i svjetonazorskim sustavima te je jasno i dobro da se i ovdje čuju RAZNA mišljenja. A što tko čini privatno, privatna je stvar SVE DOK NIJE KAZNENO DJELO! Sigurno redakcija sebe ne izlaže tužbi za klevetu, a je li zbilja to taj par, samim time NIJE LOGIČKI DOKAZANO!! Ako vrijedi, evo podržavam uzorite katolike i k tomu filozofe da BUDU LOGIČKI DOSLJEDNI i ukoliko jesu ljubavni par na tragu ljubavi koja je veća od vjere (Pavao, Korinćanima 13:13) IZAĐU IZ TOGA IDENTITETA - sada im to nitko ne bi zamjerio i možda bi jedino tako opravdali povjerenje svih, stekli značajan moralni kapital. Mariji Selak poručujem: "I BELIEVE IN YOU!" (Nana Mouskouri) ŽIVJELA, poštovana i draga imenjakinjo! 🌻 https://youtu.be/s5f3zokWTAl
  • #36
    1 5

    postova:2527
    bearfoot @ 8.9.2019. 18:04

    Količina gluposti i besmislica u zadnjem postu veća je od sume napisanih riječi, ne samo vjerski dio, što podrazumijeva nedostatak logike i razuma, već i svjetovni dio...ni u jednoj jedinoj rečenici ne mogu naći zrno razuma, naravno, po mom poimanju istog

  • #37
    2 5

    postova:2527
    bearfoot @ 3.11.2019. 9:56

    zadnja emisija s temom o vječnom životu uništila je i ono malo povjerenja što sam imao u njihov intelekt...takvu idiotsku raspravu teško je bilo slušati, to davanje legitimnosti bajkama o vječnom životu i konačnom sudu...žasu...koliko mi je trebalo da shvatim da baratanje velikom količinom informacija uslijed puno toga pročitanog nije proporcionalno intelektu, inteligenciji, razumu, logici...kako uopće jedan načitan, obrazovan, multidisciplinaran čovjek, pogotovo znanstvenik, može biti predani vjernik?? jedini meni smislen odgovor je da ima psihičkih problema....

  • #38
    4 3

    postova:27
    jurica93 @ 3.11.2019. 13:13

    Sudeći bearfoot prema tvojim postovima ti si jedan od onih nevjernika koji je izgleda opjednut vjerom. Toliku potrebu imaš stalno isticati svoj ateizam da je postalo već vrlo očito da se bojiš vlastite religioznosti. Kako jedan znanstvenik može biti predani vjernik? Pa eto može, jer naime religioznost ne ovisi o stupnju obrazovanja što god ti ili netko drugi mislio o tome.

  • #39
    2 3

    postova:2527
    bearfoot @ 3.11.2019. 22:00
    Malo sam u čudu da netko prati moje postove, ali ajde, ima svega... Ipak mi je sad lakše, otvorio si kavez moje religioznosti i sad konačno mogu prodisati punim plucima i živjeti život ispunjen ljubavlju i srećom znajući da me čeka vječni zivot
  • #40
    1 1

    postova:27
    jurica93 @ 3.11.2019. 23:20

    Amen!

  • #41
    3 3

    postova:2527
    bearfoot @ 20.5.2020. 22:11
    Selak se udala za raspudića, ne valjda u crkvi?! , i ušla u "most"🤣🤣😂🤣🤮🤮🤣😂🤣😂 Jeba te tovar u dupe, džabe joj sve knjige koje je pročitala, džabe joj sve titule i diplome
  • #42
    2 1

    postova:27
    jurica93 @ 20.5.2020. 22:51

    Džaba tebi prsti na rukama.

  • #43
    0 1

    postova:2527
    bearfoot @ 21.5.2020. 6:01
    Neka njih, poslužit će već nečemu pametnom kad tad nadam se, ne samo tipkanju
  • #44
    2 2

    postova:126
    fdrdf9 @ 23.5.2020. 14:40
    A nekom "dzaba" glava koju ima jer mu sluzi samo za sisanje, a mozda cak ni to jer mu je vec odavno dobrano ocelavila, a s godinama mu nazalost ni kulture nije dala.
  • #45
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 23.5.2020. 16:54
    👍😘
1 2 3 4
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala