Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Dora 2009

1
  • #1
    0 0

    postova:711
    gordan @ 27.2.2009. 20:25

    Počelo je polufinale najvećeg spektakla ikada. Ulice su već prazne.
    Elita hrvatske glazbene scene u neponovljivom festivalu. Večeras će i osjetljive, senzibilne uši doći na svoje.

    Priznajte da i Vi gledate. I zovete. Prebirući zadnje kune po novčaniku.

    Baš sam negativan. Tipičan hrvatski jal izvire iz mene. Eeeee.... da se barem i ja mogu popeti na tu pozornicu. Gol do pasa u novim tenisicama. Samo na pivski trbuh dobio bi masu glasova.

  • #2
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 27.2.2009. 22:05

    ma ja to ne kužim. pa zar svi ovi autori pjesama misle da su ti pjesmuljci spremni za europu??

    o pjevačima da i ne govorim. nitko od njih nema nikakvu karizmu.

    neka se svi zamisle, pa po ćemu bi ih to europa trebala zapamtiti.

    bezlično,uostalom kao i cjelokupno nam društvo.

  • #3
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 27.2.2009. 22:54
    Bilo je onako kako sam i očekivala, no ako je to ikako moguće (a izgleda da je) - ispalo je još i gore.
  • #4
    0 0

    postova:220
    gor @ 28.2.2009. 3:31

    "Đuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuli ta na na na na

    Đuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuli ta na na na na

     tko nas to guuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuli fa ta na la ta

     jel bio to samo još jedan san"

     A moju pjesmu nisu primili. Čisti hit, a ne onaj njihov shit. Kvaliteta ne prolazi. Nemam menađera i ko me šljivi. Gordan oš mi bit menađer. Ako treba staviću si i minicu i dekolte. Pa kud puklo.

  • #5
    0 0

    postova:2
    dominikst @ 28.2.2009. 8:29
    Mi Hrvati kao Hrvati...uvik gazimo po nećem šta je naše a veličamo tuđe...Godinama želimo bit oni koji nismo pa se tako i pjesmom uvijek pokušavamo priklonit nečem tuđem...neznam zašto patimo od manjka vrijednosti? klapa je ono izvorno, ono naše...iako već godinama nemamo nekog večeg uspjeha na euroviziji to je i zato što još nismo poslali nešto naše...nešto hrvatsko...čitam da je cukrov favorit? pjesma koja nema nikakve veze sa hrvatskom, čak niti u izboru imena...muzika polu-istočnjačka, pomalo podsjeća na lejlu po zavijanju...ma dajte molim vas...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala