Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pobijedi Šolu

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    nujumala @ 20.2.2009. 21:46

    Emisija je diletantno urađena. Režija očigledno stalno nešto komunicira sa Šolom i voditeljicom. Vidi se da se nijedan od njih dvoje nije baš pripremao da odradi emisiju. Voditeljica emisije se "izderava" na Šolinog protivnika, a ulizuje Šoli. Opću kultura voditeljice i sudkinje badmintona mogu ocjeniti sa 3, a Šola ... j***ga je očito njegova omiljena poštapalica. Što za reć: čisto radi lektire ću odgledati ovu emisiju do kraja, ali ni jednu više.

    Ocjena: Šola: 3 od 10, Voditeljica: 1 od 10, protivnik Damir: 7 od 10,emisija 2 od 10 - negledljivo.

  • #2
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 20.2.2009. 22:41
    antipropaganda bilo kakvih kviz-show programa.voditeljica najveća katastrofa zabilježena na našim TV programima.pitam se kome li je ona noge raširila da bi mogla svima nama pokazat svoju nesposobnost.
  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 20.2.2009. 22:50

    Činjenica je da je voditeljica previše uštogljena, ali gdje ćeš odmah sa širenjem nogu? Žena je zgodna i nije glupa, a još ako se oslobodi metle i ubrza malo cijeli svoj izričaj bit će solidna. A možda i neće, no to nije razlog za ovakvo pljuvanje.

  • #4
    0 0

    postova:1
    kik @ 20.2.2009. 22:52

    Volim sportski duh u emisiji ali mi se ne sviđa velika improvizacija voditeljice. Voditeljica bi se trebala manje derati i bolje pratiti svoje misli,ipak je na televiziji, a ne u vrtiću. Šola mi je simpa ali čemu tolike psovke? Nadam se boljoj uhodanosti ekipe...Damiru pohvale

  • #5
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 20.2.2009. 22:57
    ma pazi ovo :  " damire dali nešto vidiš ili čuješ , a da ti ja dignem majicu? "
  • #6
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 20.2.2009. 22:58
    I samo da mi netko ne kaže da joj je netko napisao to u scenariju.
  • #7
    0 0

    postova:2
    tinakiki @ 21.2.2009. 0:11

    ova emisija je super

    Smile

  • #8
    0 0

    postova:580
    arnol @ 21.2.2009. 1:59
     Vidjela sam početak i kraj današnje emisije. Zgodno,domaće simpatično. Veseli me što ih bude još. Šola je humorističan, protivnik se dobro borio i pobjedio uz malu Vladinu namjernu pomoć, a voditeljica se tek uhodava i ide joj sasvim dobro. Meni je 100puta bolja od one Blaće kako po glasu, tako i po stasu.
  • #9
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.2.2009. 11:22

    Još jedno smeće od ..........  a recimo emisije, svakako ću ne gledati.

    Bilo mi je dovoljno da odgledam jednu koja nije ni po čemu bila niti humoristična niti zabavna a još manje je frcala znanjem, ma užas. Što još dodati hm, pa Šola neka radi ono što najbolje zna, nek se ostavi ovakovih gluposti, a voditeljica hm..... pa još jedna u nizu lošijih kvalitetom obavljanja svog posla a nešto bolja nekim drugim kvalitetama, ali dobro možda i ona pronađe svoje mjesto u puno prikladnijem kvizu (ako se može tako nazvati) KUNOLOVCU recimo.

    A mislim i da ekipa u Golim vjestima traži kvalitetne voditeljice, pa neka proba i tamo.

  • #10
    0 0

    postova:1
    mmmmm @ 21.2.2009. 16:24

    Emisija je cisto ok! Mozda bi trebala trajati malo krace jer 4 sata je previse. Voditeljica je simpa. Ovo joj je tek prva emsija i mislim da se jako dobro snasla. Napokon neko novo lice na rtl-u. Antonija Blace je vec malo dosadila. A sto se tice tih zlobnih komentara na racun voditeljice, mislim da je to jako bezobrazno. Ne dolazi se na televiziju samo sirenjem nogu!!!!!!!!  

  • #11
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 21.2.2009. 20:09
    ma po tebi je ona vjerojatno došla zbog svoje elokvencije.takve komentare daju oni kojima pred oči trebaš stavit samo jednu plavušu pa su lišeni bilo kakvog kritičkog mišljenja.
  • #12
    0 0

    postova:50
    artoffsoul @ 21.2.2009. 20:13
    što se pak širenja nogu tiče (da si bio na htv-u) znao bi da njih pola dobija mjesta u emisijama na taj način.
  • #13
    0 0

    postova:3
    mawa @ 3.11.2009. 20:44
    Emisija i voditeljica su super,jedino što se emisija prekasno emitira da bi trajala 4 sata,ipak je to malo previše.A Šola mi je baš simpatičan!Laughing
  • #14
    0 0

    postova:1
    tvguy @ 27.11.2009. 0:43

    ajme strašno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    tko je dao ovoj belmi da vodi ikakvu emisiju, ma ni kunolovac nije za nju jer se i tamo slažu složene rečenice!!!

    razumijem da je Pobjedi Šolu show uživo i da curi možda ne ide, ali izjave iz Večere za 5 koju je počela "voditi" .....pa to je katastrofa.... antonija je 10 puta bolja voditeljica koja,unatoč piskutavom glasu i ne tako seksi stasu, zanimljivo vodi konverzaciju, simpatično odrađuje baksuze.   ali ova belma, ma ja nemam riječi. čelnici rtl-a su stvarno ovaj put gadno pogriješili jer jedino gluh čovjek je pošteđen njenih gluposti. belma - loša, loša voditeljica...

    toliko 

  • #15
    0 0

    postova:1
    ickoy @ 4.2.2010. 20:58
    ja neznam tko to gleda i kome je namijenjeno,mislim da je to emisija za djecu do 3 g.jergledaju a ništa ne razumiju.katastrofa.nula.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala