Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

nu2 LEPA BRENA

1 2
  • #16
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 22:25

    S obzirom da su nas razotkrili, neka onda padnu sve maske:


       ovako to izgleda, kad ste vlasnik portala i imate puno pametnijeg posla !


    gorlock

    Bar si priznao!
  • #17
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 16.2.2009. 22:30

    Bar si priznao!
    crna_guja


    Laughing ali to sam ja Gorlock Laughing joj otrove......

  • #18
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 17.2.2009. 13:16

    Razjasnimo situaciju: 

    Aleksandar Stanković - nula od novinara, ali jaki djelatnik Udbe (sam je to otvoreno priznao) koja hara medijskim prostorom RH. 

    Fahreta Živojinović - nula od pevačice, ali odlićno iskorištena u cilju stvaranja nove velike srbije koja "kuca na vrata" (čovjek dobije takav dojam kada gleda i čita "hrvatske" medije").

    Inače većina gledatelja u RH ovu emisiju zove u originalu "Nedeljom UDBA", pa predlažem da je i javna "hrvatska" nacionalna TV isto tako počinje najavljivati.

  • #19
    0 0

    postova:7
    mali_princ @ 17.2.2009. 19:14

    Razjasnimo situaciju: 

    Aleksandar Stanković - nula od novinara, ali jaki djelatnik Udbe (sam je to otvoreno priznao) koja hara medijskim prostorom RH. 

    Fahreta Živojinović - nula od pevačice, ali odlićno iskorištena u cilju stvaranja nove velike srbije koja "kuca na vrata" (čovjek dobije takav dojam kada gleda i čita "hrvatske" medije").

    Inače većina gledatelja u RH ovu emisiju zove u originalu "Nedeljom UDBA", pa predlažem da je i javna "hrvatska" nacionalna TV isto tako počinje najavljivati.


    argonaut

    Zanimljivosti i Jet Set nazad sve vesti



    Brena obara rekorde u Hrvatskoj
    17.02.2009.


    Emisija "Nedeljom u dva", autora Aleksandra Stankovića, koja se emituje na HTV, ugostila je u nedelju jednu od najvećih zvezda na Balkanu, Lepu Brenu, i tom prilikom oborila sve rekorde gledanosti, navode mediji iz susedne republike pozivajući se na piplmetarska merenja gledanosti.

    Naime, rejting emisije je prelazio 38 odsto, što je retka pojava na nekoj od televizija, pa i na državnoj, s obzirom na to da se ne radi o udarnom terminu. Ovi podaci govore o ogromnoj popularnosti pevačice u Hrvatskoj, i o tome koliko su zapadni susedi "nezainteresovani" za našu muziku.

    Elem, koliko god se u komšiluku borili da iskorene folk sa svojih medija, rejting emisije u kojoj je gostovala naša najpopularnija pevačica govori u prilog tome da se radi o borbi sa vetrenjačama i da Hrvati obožavaju folk!

    Na mestu na kome je Brena prekjuče sedela, odnosno u emisiji u kojoj je gostovala, našli su se najpoznatiji političari, sportisti i estradnjaci iz Evrope, ali se nikada nije desilo da postigne ovoliki rejting, pa nam samo ostaje da čestitamo našoj rekorderki!

    https://www.zbrka.com/zanimljivosti-i-jet-set/images/brena-obara-rekorde-u-hrvatskoj.jpg
  • #20
    0 0

    postova:580
    arnol @ 17.2.2009. 19:39

    Zanimljivosti i Jet Set nazad sve vesti



    Brena obara rekorde u Hrvatskoj
    17.02.2009.


    Emisija "Nedeljom u dva", autora Aleksandra Stankovića, koja se emituje na HTV, ugostila je u nedelju jednu od najvećih zvezda na Balkanu, Lepu Brenu, i tom prilikom oborila sve rekorde gledanosti, navode mediji iz susedne republike pozivajući se na piplmetarska merenja gledanosti.

    Naime, rejting emisije je prelazio 38 odsto, što je retka pojava na nekoj od televizija, pa i na državnoj, s obzirom na to da se ne radi o udarnom terminu. Ovi podaci govore o ogromnoj popularnosti pevačice u Hrvatskoj, i o tome koliko su zapadni susedi "nezainteresovani" za našu muziku.

    Elem, koliko god se u komšiluku borili da iskorene folk sa svojih medija, rejting emisije u kojoj je gostovala naša najpopularnija pevačica govori u prilog tome da se radi o borbi sa vetrenjačama i da Hrvati obožavaju folk!

    Na mestu na kome je Brena prekjuče sedela, odnosno u emisiji u kojoj je gostovala, našli su se najpoznatiji političari, sportisti i estradnjaci iz Evrope, ali se nikada nije desilo da postigne ovoliki rejting, pa nam samo ostaje da čestitamo našoj rekorderki!

    https://www.zbrka.com/zanimljivosti-i-jet-set/images/brena-obara-rekorde-u-hrvatskoj.jpg
    mali_princ
    Uzmite u obzir da u Hrvatskoj živi mnogo obitelji iz susjedne Bosne, ima i ljudi koji imaju ogranične  mogućnosti  izbora tv programa. Neka velika buka ili čudo o brojnosti gledatelja često daje po anketama različite rezultate o istoj emisiji. Sama Brena nije neko čudo, niti genij, već snalažljiva  žena. Stanković sam po sebi ima određeni broj obožavatelja koji gledaju emisiju više zbog njega, nego samog gosta.
    O ukusima se neraspravlja samo moram reći da ne voli čitava Hrvatska folk, već neka manjina.
    Gdje god da je sjedila Brena nije to za neko veliko uzbuđenje, dešavalo se da Aco ima i dosta loše goste ! 

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala