Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Hrvatska traži zvijezdu

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 15.2.2009. 17:16
     Gluposti, gluposti !!!!
  • #2
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 15.2.2009. 18:38

    Evo, opet skrušeno priznajem da sam pratila neke od potraga za zvijezdama. I to

    1. zbog onih apsolutno netalentiranih koji me nasmiju do suza

    2. zbog onih apsolutno talentiranih koji me ugodno iznenade i oduševe

    Ipak, najmrži dio priče mi je kada taj pobjednik ili pobjednica umisli sebi veličinu, pa se gura među one koji su se već progurali nekim čudnim načinima, pa se pojavljuje na eventima, pjeva neke božeprosti pjesmuljke i tako to ...

    Jedino nisam pratila Operaciju triumph, jer mi kao jednom od "školovanih primitivaca" ekavica užasno para uši. Uletjela sam bez većih očekivanja na finale, a pobjednik je neočekivano postao najkockastiji glavonja koji je do finala prošao vjerojatno nezapaženo... valjda su mislili da je neki od dvokrilnih ormara za odjeću, pa ga nisu ni kandidirali za ispadanje...  I tako je ormar postao pobjednik i "vasceo svet" se i dan danas raduje tom "prelepom" mladiću od zanata.

  • #3
    0 0

    postova:1
    sandi_amy @ 23.2.2009. 18:37
    Supeeeer!!! odlično isfurano :) prva liga....kad to zagusti bit će zanimljivo... šta dodat još? sretno kandidatima!
  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.2.2009. 19:42

    Evo, opet skrušeno priznajem da sam pratila neke od potraga za zvijezdama. I to

    1. zbog onih apsolutno netalentiranih koji me nasmiju do suza

    2. zbog onih apsolutno talentiranih koji me ugodno iznenade i oduševe

    Ipak, najmrži dio priče mi je kada taj pobjednik ili pobjednica umisli sebi veličinu, pa se gura među one koji su se već progurali nekim čudnim načinima, pa se pojavljuje na eventima, pjeva neke božeprosti pjesmuljke i tako to ...

    Jedino nisam pratila Operaciju triumph, jer mi kao jednom od "školovanih primitivaca" ekavica užasno para uši. Uletjela sam bez većih očekivanja na finale, a pobjednik je neočekivano postao najkockastiji glavonja koji je do finala prošao vjerojatno nezapaženo... valjda su mislili da je neki od dvokrilnih ormara za odjeću, pa ga nisu ni kandidirali za ispadanje...  I tako je ormar postao pobjednik i "vasceo svet" se i dan danas raduje tom "prelepom" mladiću od zanata.


    crna_guja

    Smile baš mi je drago da si se vratila "gujice" falio mi je tvoj zmijski jezik s kojim se ovaj puta slažem.

    Neka traže zvijezdu samo neka traže, ako pak zarone u more ne tako duboko prije će ju pronaći, bolje u svakom slučaju.

  • #5
    0 0

    postova:1
    kvucetic @ 13.4.2009. 20:00
    toni svaka čast rođeni zabavljač -poboljšao je šou za 50 posto i dakako odabrani su po mom ukusu
  • #6
    0 0

    postova:1
    igor21 @ 27.4.2009. 12:59
    meni je glavni favorit zoran mišić oj je faca:)
  • #7
    0 0

    postova:1
    lauraa_st @ 24.5.2009. 17:14

    meni je emisija savršena..najbolja!

    Tony je legenda! :D

  • #8
    0 0

    postova:1
    danko @ 29.5.2009. 19:06
    ma sta reci, Zoran Misic apsolutni favorit:D nema konkurencije, momak ima glascinu da valja. Sretno Zorane
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala