Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Šaptač psima

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 20.10.2011. 15:59
    must see za sve vlasnike, ljubitelje, mrzitelje, poštare i ostale slučajne prolaznike koji se boje pasa...ipak, prije svega za vlasnike pasa koji svoje pse nisu socijalizirali i maltretiraju ostale glumeći pametne i sposobne vlasnike... 
  • #2
    0 0

    postova:32
    hachiko @ 21.10.2011. 16:37

    Najbolja poucna emisija o psima ikada. Cesar Millan je BOG!

    Vecina ljudi uopce ne disciplinira niti trenira svoje pse. Vele, kakvi su takvi su - i onda kukaju. Surprised

    Sami ne bi ulozili truda u svog ljubimca. Kako da pas zna sto se smije, sto se ne smije kad ga nitko nije naucio... Posebno su smijesni (tj. suludi) oni ljudi koji se psu obracaju govorom kao da on razumije njihove rijeci. Zar je takav problem nauciti psa da ne skace po stolu dok se jede? NIje, nego ljudi ni ne pokusavaju... Jadni psi s takvim vlasnicima...

    Obavezno gledati i ako imate psa i ako nemate... puno cete nauciti Wink

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.10.2011. 23:40
    Ja imam pse cijeli život, ali moram priznati da mi je Cesar promijenio odnos prema životinjama. Nakon višegodišnje pauze, upravo sam potaknuta emisijom ponovno nabavila psa, štene, koje odgajam prema njegovom učenju. Pobožno pročitah i sve njegove knjige i samo mogu reći da se takav čovjek ne rađa često, hvala mu na svemu!
  • #4
    0 0

    postova:1
    marcelina viktoria @ 30.9.2012. 23:33

    predivan covjek toliko mi je olaksao zivot jer ne primjenjujem to samo na psu nego i na djeci Namigujei mogu vam reci da pali  postajem pravi vođa copora  i stan je uredniji pocima vladati pozitivna energija  idila Nevinašce

  • #5
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 29.7.2013. 10:15
    Sve sto su rekli moji predhodnici potvrdujem,Cezar je fantastican,i nije problem u psima nego u njihovim vlasnicima
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala