Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Istrage zrakoplovnih nezgoda- national

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    jovil @ 5.1.2011. 15:52

    Nebi nešto mudrovo oko ovog serijala, jer mislim da je općepoznat.

    Samo sam htio preporučit epizodu "sudar boinga 747 iz Saudi Arabije i iljušina 76 iz Kazahstana" u okolici Nju Delhija.

    Jednom rječju blistavo odrađeno rekonstruiranje i ono što fascinira u ovoj epizodi je upoznavanje s unutrašnjosti iljušina76(vojni zrakoplov modificiran za civilno zrakoplovstvo), jer kad spoznate kako izgleda unutar kokpita iljušina76 ova nezgoda bez obzira na velike žrtve poprima karakteristike crnog humora.

     

  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.1.2011. 8:08

    Nebi nešto mudrovo oko ovog serijala, jer mislim da je općepoznat.

    Samo sam htio preporučit epizodu "sudar boinga 747 iz Saudi Arabije i iljušina 76 iz Kazahstana" u okolici Nju Delhija.

    Jednom rječju blistavo odrađeno rekonstruiranje i ono što fascinira u ovoj epizodi je upoznavanje s unutrašnjosti iljušina76(vojni zrakoplov modificiran za civilno zrakoplovstvo), jer kad spoznate kako izgleda unutar kokpita iljušina76 ova nezgoda bez obzira na velike žrtve poprima karakteristike crnog humora.

     


    jovil


    Vrlo zanimljiva i kvalitetna serija.

    Međutim, i crni humor ima svoje granice. Vjeruj mi, pogibija 349 nevinih ljudi ne može i ne smije niti u jednom trenutku poprimiti karakteristike crnog humora.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala