Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

8. kat

1
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.10.2010. 18:45

    Emisija je podrum, a ne 8. kat!

    Danijela Trbović je KATASTROFA!

    8. kat je koncepcijski izvrsno zamišljen, gosti su relativno dobri, teme zanimljive ali Danijela pokazuje svu svoju iskonsku netalentiranost za ulogu voditeljice! Tko nju gura!?

    Danijela vodi ovu emisiju poput najslabije karike, šprda se s ozbiljnim temama i ozbiljnim gostima, nema osjećaj za ritam dijaloga, postavlja tragikomična potpitanja, omalovažava goste, ne prepoznaje ključne elemente priča koje se iznose, i tako dalje i tako dalje...

    Danijela je definitivno loš izbor!

    CryCryCry

  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 7.10.2010. 19:32

    Emisija je podrum, a ne 8. kat!

    Danijela Trbović je KATASTROFA!

    8. kat je koncepcijski izvrsno zamišljen, gosti su relativno dobri, teme zanimljive ali Danijela pokazuje svu svoju iskonsku netalentiranost za ulogu voditeljice! Tko nju gura!?

    Danijela vodi ovu emisiju poput najslabije karike, šprda se s ozbiljnim temama i ozbiljnim gostima, nema osjećaj za ritam dijaloga, postavlja tragikomična potpitanja, omalovažava goste, ne prepoznaje ključne elemente priča koje se iznose, i tako dalje i tako dalje...

    Danijela je definitivno loš izbor!

    CryCryCry


    buzdovan
    Na žalost - u potpunosti se slažem... Cry
  • #3
    0 0

    postova:2
    dija @ 15.12.2010. 19:26
    meni je emisija super,naravno nekad bolja nekad gora, al danas sa Blankom je bila izvrsna. Toliko pozitivne energije nisam dugo osjetila u nekoj emisiji. I nemoj te mi protiv Danijele, ona je izvan svega zabavna cura a onaj komu nije ne kuži njen smisao za humor. Uz Knjaza jedina faca zbog koje ne okrećem na strane programe
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala