Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Evergreen

1
  • #1
    1 0

    postova:3
    3012 @ 7.2.2010. 17:33

    Steta. Toliko dobrih mogucnosti a takav promasaj.

    Voditeljica-nepodnosljivo napadna i samozaljubljeno bulji u monitore da prati svaki svoj prorez na suknji i pokret nogicama !

    Pa nije valjda emisija napravljena zbog nje? A tako se cini ! Niti je duhovita niti pametna samo agresivna i napadna ! Pa tko jos zeli to gledati?

     Takodjer se pitam,zasto nisu sanse date i drugim mladim pjevacima -sto tu rade jedna Zorica Kondza i Goran Karan ? Pa oni su veterani i sad pjevaju pjesme jedan drugom ?

    Smijesno i zalosno ! I ovdje se vidi politika veza i vezica  ! A tek gosti ! Koji ne mogu od voditeljice prije svega uopce doc do rijeci !  Kad voditelji imaju vise toga za rec neg gosti,onda znas da je ta emisija potpuno promasila !

     Losi aranzmani kompozicija,koje je trebalo modernizirati i povjeriti mladim izvodjacima ! Zasto 6 pjevaca treba pjevat SVE pjesme?

    Nemastovito,neduhovito,iritantno !

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala