Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Tetovaže iz noćne more

1
  • #1
    0 2

    postova:605
    robertini @ 25.7.2020. 14:28

    zgodna ova Jasmine, ime joj baš paše...Plazi jezik
    I dobre pričice njihovih mušterija

  • #2
    2 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 26.7.2020. 7:20

    Dno...,ljiga današnjice,Sodom i Gomora, Zrće i Ibiza.RTL nastavlja s zaglupljivanjem svih, po sistemu američkih televizija.  

  • #3
    1 0

    postova:2527
    bearfoot @ 26.7.2020. 10:14
    Na kablovskim programima se već godinama vrte te emisije s tetovazama, prepravljanje, ispravljanje, tetovaže iznenađenja, brisanje...mislim da ovu konkretno nisam gledao, ali ima stvarno negledljivih upravo zbog gluposti sudionika emisije i koncepta u kojem su snimane...bilo je ipak i serija gdje sam bio fasciniran sposobnošću, ne znam hrvatsko ime, tatoo artista i što su sve u stanju napraviti, stvarno vrhunski umjetnici, upravo nevjerojatne sigurne ruke i hrabrosti, savršena preciznost i izvedba...uvijek sam mislio da postoje neki trikovi kojima se služe da bi napravili velike i komplicirane tetovaze...svaka im čast...neki sam sam vidio 3d tetovažu koja kao da je ziva kad se tijelo pomiće
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala