Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kod Ane

1 2
  • #16
    0 0

    postova:2
    vanjcek @ 7.6.2010. 21:15

    Dobar dan

    Prvo da vam se zahvalim da ste mi omogucili da komentiram emisiju KOD ANE

    Prvo emisija je dobra ali sude je dozlaboga staro i unapetitlih jelo donekle dobro 

    mislim da bi se trebala da orjentira na nasu domacu kuhinju npr Purice sa Mlincima

    i tako dalje puno pozdrava od Vanjceka

  • #17
    0 0

    postova:112
    entina @ 14.9.2010. 22:51

    fino Ane kuha i nije baš tako nebulozna, često pravi jako jedostavna jela. jedino...fali tu malo živosti...tužna mi je ona

    pojava. :/

  • #18
    0 0

    postova:666
    doom @ 15.9.2010. 1:48
    meni osobno je gubljenje vremena ju gledati ..nista novo....rade pogledam veceru za 5 sa zenom i dobro se nasmijemo i vidimo dobrih recepta......moja ocjena je nategnuta dvojka!Wink
  • #19
    1 0

    postova:1
    55surprizes @ 29.10.2010. 18:54

    dakle, emisija kod Ane je definitivno osvježenje - ambicija s kojom ona polazi u pravljenje svakog jela je više nego zarazna... Ne vidim tu ništa prekomplicirano. draga gospodo i gospođe u pripravu jela se treba uložiti i sebe i truda - novac se svakako troši.

    Hranjenje ne mora nužno biti samo dio svakodnevne obaveze - može to biti i užitak kojim sebe i još ponekog usrećujemo. Kod Ane imamo priliku vidjeti jedan duhovit i suvremen način pripreme jela koji je najčešće i veoma jednostavan.

    Vidim da je maslinovo ulje ovdje omražena namirnica, možda i zbog cijene - nađe se dosta jevtinijeg, a još uvijek kvalitetnog maslinovog ulja na policama supermarketa.. za početak jedite ga pomalo, nakapanog na svjež kruh dok se ne naviknete na specifičan okus i miris... 

  • #20
    0 1

    postova:2
    bubimir @ 6.11.2010. 11:34
    meni osobno je gubljenje vremena ju gledati ..nista novo....rade pogledam veceru za 5 sa zenom i dobro se nasmijemo i vidimo dobrih recepta......moja ocjena je nategnuta dvojka!Wink
    doom


    .. slazem se samo u mom slučaju dvojka je prevelika ocjena, stoga dajem nulu 0...

  • #21
    0 0

    postova:211
    bumerang @ 10.2.2011. 18:23
    dobro kuha ali za te njezine "sirovine" treba brdo love a i neke se nemogu ni kupit tu kod nas,npr,ulje 'morskog psa',pa zato hvala joj na trudu
  • #22
    0 0

    postova:1
    pepita @ 11.2.2011. 18:09
       Cao svima ja vam pishem iz Makedonije i moram vam reci da se ne slazem sa nekim od vas zbog komentara o Ani        mi u MK trenutno gledamo kod Ane i kod nas je puno prihvacena i kuhinja i ona kao persona .POZZZZZZZZZZZZZSmile
  • #23
    1 0

    postova:1
    mozaikbox @ 28.12.2013. 15:49

    Ocjena; čista 10-tka Osmijeh

  • #24
    1 0

    postova:1
    jadranka šoić @ 23.3.2016. 7:57

    Ana je draga, lijepa, pametna, talentirana i jako fino kuha. Emisija je sjajna. No problem je biti takav i snimati takvu emisiju kad je publici, očito po komentarima, domet kuhanja - pohani mesni doručak.

  • #25
    0 1

    postova:147
    mandrak @ 23.3.2016. 20:30
    ... preporuka dok se gleda isključiti ton i pustiti CD od Cocea "Ane jel te baca" ....
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala