Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Love Island

1
  • #1
    0 1

    postova:2
    maxnorthh @ 11.5.2019. 19:13

    Svaka cast za ovaj serijal Love Islanda !! ali imam jednu primedbu, znaci bila je sezona 2016 a sada se vracate nazad na 2015 dali postoji sansa krenuti sa serijalom unapred ka 2017,18 jer je serijal pravi pogodak i zeleli bi videti i novije serijale tj serijale iz novijih godina blizoj nasem vremenu sada, inace jos jednom stvarno extra i hvala za seriju ali sto da nekrenemo i u nove delove ovog super serijala !

  • #2
    0 1

    postova:2
    maxnorthh @ 12.6.2019. 17:20

    Opet ste se vratili na sezonu 2016 koju smo vec 2 puta gledali neznam zasto ali zar netrebamo ici konacno dalje na sezonu 2017 ???Mršti seMršti se

  • #3
    0 0

    postova:2
    loveisland @ 10.6.2021. 23:54
    Kako vas nije sram? Pratiti neku emisiju 3 tjedna i onda vi odlucite umjesto zadnje dvije epizode staviti staru sezonu ispocetka?? Dno dna. Jedini razlog zbog kojeg placam televiziju je program 350. I onda vi ovako me... Da oprostite...To je nasa drzava. Budi korektan, plati program, dobij 🐳. Ukljucit cu se u Hdz nakon ovoga.
  • #4
    0 0

    postova:2
    loveisland @ 10.6.2021. 23:55
    Sad ocekujem jedan lijep korektan odgovor na svoj mail. Unaprijed zahvaljujem na ne razumijevanju od strane Rtl Livinga. Tkogod da je na čelu ne obavlja svoju duznost jer ne gleda ocito Rtl Living! Ne prodaji uslugu, koju ni sam ne koristis..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala