Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Idemo na put sa Goranom Milicem

1 2
  • #16
    0 1

    postova:540
    zubak @ 24.8.2010. 14:57

    Milica ne volim,dok god placam pretplatu,i dok god gamad poput njega putuje na moj racun.

    Slazem se da nađe nekoh Hrvata,i da izgubi pola emisije u prazno,al je ipak zanimljivo.

  • #17
    0 0

    postova:158
    jovil @ 24.8.2010. 15:41

     Preskočit ću činjenicu da očigledno imaš velike probleme sa svima našim susjedima. Ali ti zaista duboko u sebi misliš kako Hrvatska nije dovoljno lijepa da jedan Srbin, Bošnjak, Slovenac ili Makedonac ne može doći ovdje i htjeti postati stanovnik ove države. Hrvatska nije idealna zemlja (nijedna nije), ali u usporedbi s drugima, uopće nije loša.

     Naj se iritirat oko Milića. Kaj sad! Došel je, pripoveda o Hrv, pusti ga nek pripoveda...


    bozoli


    Zaboravila si spomenuti Albance, nisu previše brojni u Hrvatskoj, al po utjecaju možda i najjača manjina u Hrvatskoj.
    Za mene je priča o Joranu završena na ovom sajtu.

  • #18
    1 0

    postova:211
    bumerang @ 5.2.2011. 21:33
    GORAN MILIC:jednostavno veliki novinar od nekad.gledajuci njegov rad neki novinari bi morali u njegovu skolu novinarstva.Prosao je 'dosta svijeta' kak se kaze.sada ce radit za druge. Gorane,svaka cast
  • #19
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 17.2.2011. 22:05

    ne volim Milića, ali emisije su OK,

    usporeno, ali se sazna dosta

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala