Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Big Brother magazin

1
  • #1
    0 2

    postova:1474
    buffalobill @ 6.5.2016. 23:08

    iako sam mislio da ce batinicka unijeti malo zivota u BB desilo se suprotno,potpuno je nekmpetentna kao i cijela produkcija,prestao sam gledati kad je izasla jedina zvijezda tamara zahvaljujuci retardiranim gledateljima showa koji glasuju,pa sad se tu smuca neki javni polusvijet tipa vuce ,bivsih dosadnih stanara,steta..nisu krivi ni vuco ni zigo ili tkovec, nego upravo batinicka ciji je utjecaj evidentan a strucna mjerodavnost nikakva

  • #2
    0 1

    postova:32
    100001120212303 @ 1.6.2016. 8:46
    Mislim da si potpuno u krivu.One Tamare se sječam jedino zbog plača za proteinima a Batalička mi je 100×bolja od one koja je do sada stalno vodila,bivša ukučanka prvog BB-a.Zgodna,duhovita,spontana itd.(Batalička)
  • #3
    1 2

    postova:1474
    buffalobill @ 3.6.2016. 10:57

    tamara nije uspjela pokazati svoj puni potencijal,zato su odma ubacili rinu da ju zamjeni,ajd ok,a normalno da je batinicka bolja od antonije,to uostalom nije ni tesko ali je podbacila u odnosu na ljubav na selu

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala