Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nasljednici

1
  • #1
    2 1

    postova:3
    dalmata @ 17.7.2015. 12:01

    Odlična serija, kao i druge Danske koje smo vidjeli. Odlična gluma. Problem je u politici prikazivanja ove vrste kvalitetnih serija koje nemaju takav broj gledatelja kao sapunice. Dok sapunice ponavljate drugi dan, nema šanse da ponovite ovu seriju koju prikazujete u sitne noćne sate. 2. sezonu uopće niste najavili pa sam prve dvije epizode propustio jer mi nije bilo na kraj pameti da ćete ih prikazivati u ponoć!

    I onda, opet bez uređivačke logike, od idućeg tjedna Velika obitelj i Nasljednici, uredno jedan za drugom u "normalnu uru".

    Uviedite malo reda, molim vas, jer ste jedini koji prikazujete kvalitetne serije, druge TV su nas zasule samo sa domaćim i inozemnim jefitnim smećem. Kako produkcijskim tako i glumačkim.

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 17.7.2015. 12:55

    Nije ti ovo HRT-ov forum/portal da pišeš kao da se njima obraćaš. Osmijeh

  • #3
    1 1

    postova:3
    dalmata @ 17.7.2015. 13:41

    Forum je, iako nije HRT-ov. Ali se nadam da netko iz HRT čita i naše komentare. Ali, svejedno hvala na dobronamjernoj primjedbi. Namiguje

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala