Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Turn

1
  • #1
    5 1

    postova:258
    alexije @ 14.4.2015. 11:51

    počela druga sezona!

    https://www.amctv.com/shows/turn

    edit: evo braćo forumaši, da veselje bude potpuno izašli su i eng titlovi!

  • #2
    4 0

    postova:258
    alexije @ 15.4.2015. 22:15

    nakon odgledane prve dvije epizode druge sezone utisci su nešto bolji nego što su bili za ćitavu prvu sezonu što je za svaku pohvalu.

    u novoj sezoni (napokon!) su producenti odlučili uključiti bitne povijesne ličnosti tog doba: pojavljuju se najvažniji akteri američkog rata za nezavisnost, lojalistica peggy shippen svojedobno na glasu kao najljepša philladelphianka kasnije žena najvećeg američkog izdajice, zatim robert towsend, veoma važan američki špijun, član culper ringa znan pod pseudonimom “Samuel Culper, Jr.” čije pravo ime nije znao čak ni george washington, a vrhunac se zbio u sceni kada je u continental army hq ušao nitko drugi do - benedict arnold! whoa! naprosto nisam mogao vjerovati, pauzirao sam film da dođem k sebi od sreće i nakon jedne minute nevjerice nastavio gledati...

    tko voli američku revoluciju ispričanu kroz prizmu osnutka prve američke špijunske mreže, ne bi trebao dvojiti ni trenutka hoće li ovu seriju uvrstiti na listu gledanja.

    edukativno, zanimljivo i napeto. prekrasni kostimi, autentične kulise i sjajne glumačke izvedbe čine ovu seriju kultnom. za sve ljubitelje ideala, patriotizma i nesalomljive vjernosti pojedinca prema svojoj domovini.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala