Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

House of Cards

1
  • #1
    5 1

    postova:197
    silkycoco @ 26.2.2014. 14:19

    House of Cards je pravo malo remek djelo. Kažem malo jer se zbog puštanja svih epizoda serije odjednom malo gubi na snazi serije, nema onog klasičnog komentiranja epizode za epizodom i iščekivanja. Kevin Spacey i Robin Wright su toliko nevjerojatno odlični u svojim izvedbama da zaslužuju sve moguće nagrade.

    Druga sezona još je bolja od prve, makar nisam mogla vjerovati da je to moguće. Serija šokira svakom epizodom i baš nam lijepo pokazuje istinu od koje dosta ljudi nastoji pobjeći ili je negirati: vodeće ljude u politici je briga za 'malog' čovjeka i brinu se sami za sebe i svoje interese. 

    Fanovima serija tipa 'Breaking Bad' apsolutno preporučam ovu seriju. Niti jedno finale serije ikad mi nije bilo toliko genijalno koliko zadnja scena finala druge sezone.

    Ukoliko još niste, dopuštite da vas Kevin Spacey i Robin Wright uvuku u svoju igru. Nećete požaliti. Samo pripremite dovoljno sendviča, kokica, cuge jer nećete moći pogledati samo jednu epizodu...

  • #2
    6 0

    postova:51
    sienna @ 10.3.2014. 8:50

    Jedna od boljih serija koje sam gledala u posljednje vrijeme uz BrBa. Doduše tematski i stiski posve različite, ali u meni su izazvale podjednako oduševljenje. Spacey je baš glumački genijalac dok me Wright iznenadila svojim sjajnim uprizorenjem lika. Nedavno sam počela gledat tek, sad sam na početku druge sezone i svaki dan jedva čekam doć doma i gledat dalje. Tako da, ako se netko dvoumi gledat seriju ili ne... svakako pogledat! Iduce na programu mi je "True Detective".

  • #3
    0 0

    postova:28
    pere13 @ 23.10.2016. 15:08

    Prvih par epizoda treba istrpjeti dok se ne pohvata nit s radnjom i likovima. Kasnije sve postaje mnogo zanimljivije i napetije. Treba imati na umu da je ovo politička serija i neće svakog oduševiti no mene ipak jest iako me politika ne zanima. 9/10

  • #4
    0 0

    postova:27
    zvr @ 17.9.2019. 22:23
    Fincherova genijalnost iščilila je sasvim u prve dvije serije epizoda. Ovo sad je doista mamuzanje mrtvog konja, nema više nikakvih suptilnih intriga s mnogo sudionika, interesa i osobnosti, nego je politička dinamika radnje svedena na tupo i dosadno ponavljanje, recimo ovo natezanje oko potpisivanja zakona dosadno je ko proljev. Emocionalna žvaka je besmislena, trebamo suosjećati s emotivnim stanjima predsjednice, a svako malo nas podsjete da je ona psihopatski monstrum. Klasičan primjer loše dramaturgije. Zanemariti i čekati nešto novo od Finchera.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala