Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Američka horor priča: Vještičja družba

1
  • #1
    4 3

    postova:2916
    gorlock @ 17.12.2013. 6:38

    Gotovo ista ekipa iz prošle sezone sa još nekim potpuno novim likovima.

    U naslovnoj ulozi Jessica Lange, kao glavna vještica - zasada briljira u ulozi superiorne vještice, i mnogo bolje joj stoji ta uloga od prethodne u kojoj je glumila časnu sestru (iz prošle sezone).

    Za početak serija nije toliko brutalna kao prethodna sezona, što ju čini mnogo gledljvijom, a ima i nekih teen-zvijezdi pa vjerujem da je prati i mlađi dio publike.

    U prve dvije epizode pronašli su se i komični elementi, ali i oni najbrutalniji. 

    Posebna skupina mladih (drugačijih) djevojaka - vještica, predvođena starijim iskusnim vješticama za sada uspješno drži prikovanim za tv i moram priznati da sa nestrpljenjem očekujem 3.dio u slijedeći ponedjeljak.

  • #2
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2014. 21:02

    Baš kao što sam napisao i u prvom postu, Jessica Lange briljira u ulozi vrhovne vještice (poznata i po filmu KING KONG 1976-u kojem ima svoje prvo predstavljanje na filmu).

    Ova epizoda bila je posebno zanimljiva i brutalna, možete je večeras pogledati u reprizi.

    U ovoj seriji bilo je uz vještice (i spaljivanje istih),  zombija i drugih monstruma uz veliku zastrašujuću dozu brutalnosti.....

  • #3
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 18.1.2014. 22:11

    Evo i još jedan zanimljiv trailer

    i još jedan....

  • #4
    0 0

    postova:31
    petar aničić-tokić @ 14.6.2015. 0:47

    Super kao i protekla 2 dijela

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala