Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pad Carigrada

1
  • #1
    0 0

    postova:228
    joker12 @ 5.12.2013. 15:36

    Nakon prve epizode sam izgubio volju za gledanje. Ali sam pogledao drugu epizodu  duh mi se vratio. Prva epizoda užasno glupa i dosadna, a ostale super i zanimljive.

  • #2
    0 3

    postova:204
    iwax @ 5.12.2013. 20:04
    Slazem se s jokerom.Sranje.Imena su mehmet muhamed
  • #3
    3 2

    postova:1962
    aya @ 5.12.2013. 20:08

    @ iwax, prestani se sramotiti. Shvaćam da si dijete, pa ti mnogi ovdje prijeđu preko neprimjerenih komentara, ali zbilja ga pretjera. "Pad Carigrada" je povijesni film o Osmanlijskom carstvu, jel bi tebi možda bilo lakše za pratiti, kada bi se povijesne ličnosti zvale John ili Hans?! Umjesto bistrih komentara radije gledaj seriju, možda nešto zapamtiš, bit će ti lakše u školi.

    P.S. Očito se nisi potrudio niti do kraja pročitati jokerov post, jer ga evidentno nisi shvatio.

  • #4
    1 1

    postova:1
    mejra besic @ 6.12.2013. 16:33

    Serija nije glupa kao sto pricata to je prica o osmanskom podvigu  i o jacanju njihove drzave iz dana u dan.A ime Mehmed nije ruzne naprotiv to je ime jako lijepo i ne valja vrijeđati nacijonalnosti kao sto vi radite i slazem se sa Aya.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala