Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Montevideo, Bog te video

1
  • #1
    1 0

    postova:242
    smarkovi @ 22.7.2013. 12:59
    Vjerujem da ce biti puno onih koji se nece sloziti samnom, ali ono sto ja tvrdim da ce vrijeme pokazati da sam u pravu da ce ova serija pokazati da je to najbolja serija koja je napravljena od srpskih rezisera od vremena kultne Grlom u jagode
  • #2
    1 2

    postova:260
    franz88 @ 29.7.2013. 18:59

    ono kaj sam primjetio je da u seriji nisu puno vodili brige o nekim stvarima... radnja serije je smjestena u vrijeme Kraljevine Jugoslavije, a glumci placaju u seriji s novcima - to su pogodili tocno Kraljevine Jugoslavije, pa onda novcima tada ne samo ne postojece drzave Kraljevine Srba Hrvata i Slovenaca vec i novcima iz buducnosti - odnosno drzave nakon raspada Kraljevine Yu, to je kao da zivite i Austro Ugarskoj monarhiji a placate novcima iz Titove Jugoslavije!

    koristeni su novci 10 dinara 1920 godine Kraljevine SHS i Nediceve Srbije - Srbije u vrijeme WWII!

    toliko o paznji i ozbiljnosti!

  • #3
    1 1

    postova:2916
    gorlock @ 29.7.2013. 21:15

    vao @franz88 kakva moć zapažanja, zanimljivo je to da ti gledaš tu seriju, pitam se zašto? Kad ono povijesne činjenice????novac???

    Pa nije ti ovo dokumentarac, ja mislim da je to zabavna (nekome) serija

    Al dobro budući ja ne pratim ovu seriju niti imam namjeru, neću više niti komentirati.

  • #4
    0 2

    postova:260
    franz88 @ 29.7.2013. 22:59

    ..ma ne pratim..Ja nis ne kuzim sta oni pricaju, tu i tam neka slicnost majusna ali fakat nis ne kuzim, to je strani jezik kojeg ne znam! treba fino imati prijevod, jer odkud i zakaj bi trebao znati kaj je to npr.. trotoar ili bioskop ili kaj vec?!

    no vrtim po daljinskom i neznam neko krace vrijeme skuzim tu foru s lovom! a kaj u pravu sam nemoze mi nitko nis, redatelj je ocito bio napusen, dobro da u seriji nisu koristili i Hrvatske Kune ! heheSmije se ... ne bi nitko primjetio jel!? hehe

    a kaj se tice RTL koliko pusta serije iz Srbije ili filmove bivse YU mogao bi se zvati i RTL Srpska!

    treba RTL u u Germaniji pustati onda filmove i serije iz Izraela pa budu vidili kako je to zanimljivo!

    no eto Bratsvo i Jedinstvo na djelu u reziji RTL aaaaaPlač

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala