Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Amerika: Pogled odozgo

1
  • #1
    3 0

    postova:1
    mejra @ 16.1.2013. 11:00

    odlična serija, čestitam na izboru

  • #2
    1 0

    postova:416
    taurus @ 7.2.2013. 11:42

    Slažem se sa prethodnim komentarom,osvježavajuće drugačiji dokumentarac.

  • #3
    0 0

    postova:1
    teest @ 7.2.2013. 11:51

    Hvala bogu  , napokon ...Ali ljudi dragi da nisam bila na bolovanju , ne bih ni znala za ovaj  dokumentarac.  Zašto  nemate reprizu u popodnevnim satima????

    Nakon posla bi mi taman dobro došlo da pogledam ovaj odličan dokumentarac, da ne kunjam na kauču. Cijelo božje popodne i večer- do kasno u noć, ispirete nam mozak Sulejmanima, Silama , Larama i pitaj boga čime sve ne... i to još reprizirate, a   Pogled odozgo - nigdje ga nema ...zar je problem repriza dokumentaraca ????

    Plač

  • #4
    0 0

    postova:256
    karter @ 7.2.2013. 13:41

    slažem se sa prethodnim komentarima rijetko ga stignem pogledati ali je odličan, Oduševila me je bila epizoda sa Havajima iz zraka, odmah sam se želio preseliti tamo i ne zbog mora i sveg tog što se veže za havaje već zbog unutrašnjosti koja je toliko toliko fascinantna.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala