Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Apokalipsa

1
  • #1
    0 0

    postova:64
    gajski @ 25.1.2012. 16:37

    Sjajna dokumentarna serija.Briljantno, Spektakl.

     Naročito imresionira epizoda s savezničkim  bombardiranjima Njemačke.

    10/10 

  • #2
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 26.1.2012. 16:48
    jel to ona s national geographica od prije par godina? tamo nema glumaca pa zato pitam samo dokumentarac i narator. ako je to to onda je serija ok. vrhunska.
  • #3
    0 0

    postova:64
    gajski @ 26.1.2012. 18:38
    jel to ona s national geographica od prije par godina? tamo nema glumaca pa zato pitam samo dokumentarac i narator. ako je to to onda je serija ok. vrhunska.
    karakteran

    Dokumentarna se zato i zove.

    Emitirala se zadnjih tjedana na nationalu.

    Baci pogled ponekad na tv-raspored.

    Ovaj serijal  sadrži mnoštvo vrhunskih snimki iz 2.svj.rata, a kroz seriju se provlači hrpetina savezničkih veterana i njemačkih civila izravnih sudionika iz 2.svj.rata koji opisuju epizode koje su doživili.

    Najviše me iritiraju komentari kao gledao sam to kad sam bio mali, nekoć davno........

    To su te deformacije koje su me iritirale u bivšoj državi, primjerice lektira u srednjoj školi kad su klinci s 16 godina morali da čitaju Kafkin "Proces".Većina ljudi intelektualno ne sazri kroz cijeli život da bi provarila kafkijanske priče, a klince su tjerali da takva štiva čitaju s početka puberteta.Smile 

  • #4
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 27.1.2012. 17:16

    šta znači ovo "uloge":

    Uloge: Mathieu Kassovitz, David Ritchie
  • #5
    0 0

    postova:711
    gordan @ 27.1.2012. 18:15

    Trebalo bi značiti "Cast"... Ova dvojica su naratori.

  • #6
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 27.1.2012. 18:20
    thanks a lot...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala