Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Otok

1
  • #1
    0 0

    postova:7
    newman @ 1.1.2012. 14:45

    Mislio sam da pogledam ovu novu seriju Otok, ali mi nije jasan idiot sa RTL-a koji pravi raspored prikazivanja preko tjedna i koji je odredio termin od 21:00 sat. Logično bi bilo da se Otok kaonova serija prikazuje svaki dan u 20:00 a Ruža vjetrova, koja ide u 70 i nekom nastavku i koju ja nisam do sada gledao i nemam namjeru da počnem gledati, da krene sa prikazivanjem u 21:00 sat.Nažalost zbog idiota koji prave raspored prikazivanja RTL ostaje bez jednog gledatelja koji je imao namjeru da gleda OTOK.

    Inače jedna od boljki svih HR televeizija da kvalitetnije filmove i serije emitira kasnije a u udarno vrijeme u 20:00 emitiraju gluposti.......

  • #2
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 1.1.2012. 15:16

    ???

    20 ili 21 sat isto sranje...ajd da se pjeniš što je neka serija poslije 23 sata, to bi već razumio, ali ovo Laughing

  • #3
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 1.1.2012. 16:03

    Daj od...te   sa tim fucking sapunicama ,dosta mi je kaj su po cijele dane i noci , jeb... Hrvatske,Turske,Spanjolske itd ..................MRZIM TELEVIZIJU IZ DNA DUSE ,FUJ GADI MI SE !

    https://www.officialpsds.com/images/thumbs/Bart-Simpson-psd19164.png 

  • #4
    0 0

    postova:150
    manon @ 5.1.2012. 14:38
    Žao mi je da su se prethodna dva komentatora takop obrušila na tv-seriju "Otok". Konačno imamo seriju snimljenu u exterijerima sa jednom tvrdo teškom pričom. Ne radi se ni o kakvoj sapunici, već o ljudima izoliranima na otoku gubavaca. Šteta da serija ne ide svaki dan.
  • #5
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 5.1.2012. 19:14
    Žao mi je da su se prethodna dva komentatora takop obrušila na tv-seriju "Otok". Konačno imamo seriju snimljenu u exterijerima sa jednom tvrdo teškom pričom. Ne radi se ni o kakvoj sapunici, već o ljudima izoliranima na otoku gubavaca. Šteta da serija ne ide svaki dan.
    Manon

    Ajd citiraj gdje sam se to ja obrušio na ovu seriju?
  • #6
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 8.1.2012. 16:06
    Radim cijeli tjedan( plus subota) i u nedjelju ljepo malo duze odspavas ,rucas i mislis pogledati malo tv i kad ono jbt na rtl su i posljepodne stavili ovu glupost ,nije dosta kaj su svaku vecer prek tjedna,pa te ljude treba staviti pred zid i upucati u glavu.HVALA BOGU NA INTERNETU!!
  • #7
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 8.1.2012. 19:06
    moram priznati da je ova serija u zadnje vrijeme jedino sto me zainteresiralo na nasim tv postajama,ali nije mi jasno po kojoj logici slazu raspored emitiranja u redu je da se prikazuje tek oko 21h jer je "teska" i tuzna prica ali gle sad ovo u srijedu je bila 4 epizoda danas sloze oko 15,30 5 i 6 epizodu a u petak isto popodne najave reprizu 10te epizode ma mislim heelloouu tko tu koga ....
  • #8
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 8.1.2012. 21:15
    moram priznati da je ova serija u zadnje vrijeme jedino sto me zainteresiralo na nasim tv postajama,ali nije mi jasno po kojoj logici slazu raspored emitiranja u redu je da se prikazuje tek oko 21h jer je "teska" i tuzna prica ali gle sad ovo u srijedu je bila 4 epizoda danas sloze oko 15,30 5 i 6 epizodu a u petak isto popodne najave reprizu 10te epizode ma mislim heelloouu tko tu koga ....
    seljankica

    Pa o tome ja govorim raspored, nek posloze program i za one koji negledaju takve stvari, nego smo manje vise svi osudeni na sapunice,bas gledam tv vodic za cijeli tjedan prakticki nemas filma prije deset na vecer a btw ujutro se vecina budu u 5-6 da ide na posel!
  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 9.1.2012. 9:23

    Pa o tome ja govorim raspored, nek posloze program i za one koji negledaju takve stvari, nego smo manje vise svi osudeni na sapunice,bas gledam tv vodic za cijeli tjedan prakticki nemas filma prije deset na vecer a btw ujutro se vecina budu u 5-6 da ide na posel!
    gestapo
    U čemu ti pričaš, čovječe? Jesi li se udostojio pogledati makar 10 minuta te serije po kojoj toliko pljuješ? To nije sapunica!
  • #10
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 9.1.2012. 19:07
    Ma gledal sam 10 min sve je to za mene sapunica samo snimana na drukciji nacin (nije klasicna),isto tak je bil onaj Ezel o tkz mafijasima koji se stalno placeju,kukaju itd...
  • #11
    0 0

    postova:150
    manon @ 14.1.2012. 22:16
    E, moj Gestapo!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala