Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Posjetitelji

1
  • #1
    0 0

    postova:26
    scream999 @ 18.10.2011. 10:51
    Dobra serija Smile...ali nazalost samo jedna sezona Cry gledanost navodno nije bila na ocekivanoj razini pa su ju morali ukiniti. Svejedno preporucam da se serija pogleda jer je poprilicno zanimljiva.
  • #2
    0 0

    postova:7
    ana23 @ 19.10.2011. 15:04
    MENI OSOBNO NIJE ZANIMLJIVA NITI MALO
  • #3
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 19.10.2011. 17:50
    MENI OSOBNO NIJE ZANIMLJIVA NITI MALO
    ana23

    U redu... razumemo te... U potpunosti. Serija ti nije draga jer je zamenila "Vampirske dnevnike" i sad ne možeš da gledaš izdepilirano-nalakirano-ispolirano-tinejdžerizirano-našminkane vampire kako se grizu i valjaju po slami. Smile Nije mi namera da trollam, samo te molim da isključiš caps lock? Pretty please with a vampire-with-a-stake-through-his-chest-on-top? Innocent
  • #4
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 19.10.2011. 19:00
    Dobra serija Smile...ali nazalost samo jedna sezona Cry gledanost navodno nije bila na ocekivanoj razini pa su ju morali ukiniti. Svejedno preporucam da se serija pogleda jer je poprilicno zanimljiva.
    scream999

    Hmm..na IMDB-u kaže 2 sezone...
  • #5
    0 0

    postova:7
    ana23 @ 19.10.2011. 21:07

    U redu... razumemo te... U potpunosti. Serija ti nije draga jer je zamenila "Vampirske dnevnike" i sad ne možeš da gledaš izdepilirano-nalakirano-ispolirano-tinejdžerizirano-našminkane vampire kako se grizu i valjaju po slami. Smile Nije mi namera da trollam, samo te molim da isključiš caps lock? Pretty please with a vampire-with-a-stake-through-his-chest-on-top? Innocent
    HypnoToad
    pa cuj nebi ti bio ti vjerojatno da nepopljuvas do daske...primjer ti je boli glava,,,lako si zapaljive prirode...nit sam karakterizirala nit opsirno ista rekla osim da mi POSJETITELJI nije zanimljiva serija i ti udri po meni,,,daj brate malo se spusti
  • #6
    1 0

    postova:8
    dexter @ 25.10.2011. 12:10
    Serija je imala vrhunsku gledanost na početku. I bila je stvarno dobra. Pred kraj su je zajebali. Vjerovatno im lizzard bića nisu dala da serija uspije.  :D
  • #7
    2 0

    postova:1
    luka zec @ 2.8.2012. 12:05

    meni se seriija jako svidjela odlićna je Smije se.samo što zavrsava loše Plač .

    da su bar snimili sve epizode a ovak sam bez veze gledao kada sam vidio da  zavrsava onak pokuša sam  nac na internetu nać   nastavak ali niš Mršti se.da bar snime te zadnjeepizode pa gleda bi i na ENG samo da vidim kraj.sve u svemu serija božanstvo Nevinašce.

  • #8
    1 0

    postova:1
    josef heiden @ 29.11.2013. 2:25

    serija mi je predobra, kao i nikita, al ova zadnja ne ona stara, al termin i reklame onolike su vam sranje zesce

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala