Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Inspektor Rex

1 2
  • #1
    1 2

    postova:1
    ivor @ 13.10.2008. 15:09

    OVO JE SUPER FILM I JA MISLIM DA BI TREBAO BITI SVAKI DAN JER JAKO UZIVAM U NJEMU OBOZAVAM REXA

                                              REX JE ZAKONSmileTongue outWinkEmbarassed

  • #2
    1 1

    postova:1
    jusuf @ 2.2.2009. 2:59

    u  zivotu  nisam   gledao   bolju   seriju od  inspektor  rex

  • #3
    1 1

    postova:580
    arnol @ 2.2.2009. 14:54

     Odličan je Rex, imala sam kao djete njemačku ovčarku ( malo odlutam u to vrijeme kada pogledam Rexa), volim ga gledati i način na koji riješava ekipa slučajeve.

    Mogu gledati sve generacije . 

  • #4
    1 1

    postova:2
    tinakiki @ 25.2.2009. 20:01
    ova serija mi je super!rexa gledam vecv 4 godine i jos mi nije dosadio.i ja imam jednog pekinezera,sa njim svaki dan gledam rexa.pozzzzzCoolCool
  • #5
    1 1

    postova:4
    lavanda @ 16.3.2009. 14:32

    Rex je najbolji glumac na svijetu. Nominirajmo Rexa za Oscara.

     Uživam gledajući tu seriju, uživam u prikazu prijateljstva i odanosti između čovjeka i psa. Ponekad je malo prebajkovito, ali i u tome možemo uživati.

  • #6
    1 1

    postova:1
    sel @ 14.4.2009. 12:20

    Najbolji inspektor na svijetu.Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 

    Je zakonSmileWinkLaughing

  • #7
    1 1

    postova:200
    mary89 @ 11.5.2009. 14:43
    moja omiljena serija, gledam je vec od samog pocetka u njemackoj, cijeli zivot je gledam od svoje cetvrte godine, svaku epizodu znam napamet i nikada mi nije bio dosadan, jednostavno ti o sjecaji koja ta serija probudi u meni su neopisivi, kada god je gledam odlutam u djetinstvo i sjetim se kako sam kao mala jedva cekala svaki cetvrtak pred tv-om da gledam svog omiljenog heroja, preplave me neki cudni osjecaji, ona glazba i sam bec kojeg obozavam i naravno pas koji je glavni hero... sve to zajedno cini tu seriju savrsenom, drago mi je da se jos vrte stare epizode na tv-u, ma da sam se obezbjedila za dane kada se i u hrvatskoj prestane emitirati, da je mogu cijeli zivot gledati...
  • #8
    1 1

    postova:2
    mirnisan @ 2.6.2009. 16:33
    meni je naivna.Laughing
  • #9
    1 1

    postova:97
    mala_vila @ 18.6.2009. 21:49
    Obožavaaaam Rexa. Gledam ga od prve epizode kad se pojavila na HRT-u. Ako se ne varam već po 3. put gledam sve ispočetka, i znam ih sve napamet ali mi i dalje nije dosadan :D. JOOOJ, ljudi moji kako sam ja plakala kad sam prvi put vidila da je umro Richard Moser, 4 dana nisam jela, mama me odvela u bolnicu, nije znala što se događa...a eto, ima nas svakavih, jedino sam još tako luda za Harryem Potterom :).
    Jedino mi se ne sviđa što su se nove epizode, iz 2008 god, počele snimat u Rimu, evo to mi jedino ne paše, ma kako to može bit u Rimu, pa to je Kommissar Rex, austrijski je, nije talijanski... bezveze. Ja sam zbog inspektora rexa i naučila njemački...
    Alex Brandtner je OK, zgodan je... Onaj slatki, poslije Alexa, Marc...hmmm, a ono, nije mi nešto, niti smrdi nit miriše, a ono uvođenje one ženske, Nikki, u ekipu, a ni to mi baš ne paše makar sam žensko, nije to više bio onaj dobri stari Inspektor Rex... meni je ipak najdraži Tobias Moretti aka Moser.... legenda!
  • #10
    1 1

    postova:8
    zuti_karton @ 27.3.2010. 1:12

    Nikada nisam volila serije niti filmove na Njemackom ne znam razlog jednostavno nisu mi pasale :D

    no kad je poceo inspektor rex tacnije od onog djela gdje glumi Gedeon Burkhard uuuuu vise mi ni njemacki nije smetao

    trcala sam iz skole da stignem na seriju :D a pesek mi je presladak ... 

  • #11
    1 1

    postova:534
    jua @ 20.3.2011. 1:12
    Nemoguća misija je ne voljet Rexa....We all <3 Rex
  • #12
    1 1

    postova:1
    doglove @ 26.3.2011. 23:18
    Rex je zakon!!!Obožavam ga,gledam ga od 3. god i još mi nije dosadio. ♥ Volim ga !!!!!
  • #13
    1 1

    postova:4
    dorak @ 28.3.2011. 20:30
    Rex je zakon!!♥

  • #14
    1 1

    postova:28
    lojzica @ 18.10.2011. 14:15
    Ma Rex je presladak!!!!!!
  • #15
    1 1

    postova:64
    gajski @ 15.12.2011. 16:14

    Oko ove serije sve se vrti oko sedmice.

    Portal je dao ocjenu 6.8, gledateljstvo 7 tako da i ja u sveopćem ritmu dajem sedmicu.

    Ok je serija, ma rex topi i najledenije srce Cool

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala