Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

The Terror

1
  • #1
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 6.4.2018. 7:38

    Pogledao prve tri epizode,bilo bi dobro i bez misterije Zasto netko ne snimi seriju o Magellanovom putovanju prema romanu(iz 1938 god)inace dosadnog* Stefana Zweiga? To bi bila najbolja serija svih vremena

    *ovo mu se omaklo jer je tema toliko jaka i zanimljiva da nije mogao faliti

  • #2
    1 1

    postova:66
    mightywez @ 6.4.2018. 18:09
    Dobro je, počeli su ekranizirati knjige Dana Simmonsa. Sad se netko treba uhvatiti Hyperiona i snimiti to remek djelo kako i zaslužuje.
  • #3
    1 0

    postova:1473
    buffalobill @ 5.5.2018. 17:50
    Ne znam ko je taj Dan Simmons, ali mislim da je on glavni krivac sto serija u drugom dijelu pada i ide u prosjek
  • #4
    1 0

    postova:392
    samuraj @ 12.5.2018. 13:33

    Neznam... Pogledao sam par epizoda i nije me serija uopće zainteresirala. Vidi se da je uloženo dosta novca u nju, i u tehničkom smislu je atraktivna ( montaža, šminka, fotografija, scenografija itd. ), ali scenaristički, režijski, pa i glumački prilično nezanimljivo. Likovi također nezanimljivi i suhoparni. Neznam dali bi mi se to isplatilo gledati do kraja.

  • #5
    1 0

    postova:271
    sebulba @ 12.5.2018. 15:01
    Ne znam, ja sam pogledao do kraja zato jer su mi prvih 4,5 epizoda bile dobre. Nakon toga su bile nešto slabije, kao da je serija otišla u krivom smjeru ili sam ja očekivao nešto drugo.
  • #6
    0 0

    postova:371
    cala @ 19.5.2018. 17:03

    ja isto na kraju nisam nešto oduševljen,s tehničke strane sve super ali priča mi je ipak malo mlaka,previše nepotrebnih dijaloga a premalo uzbudljivih i napetih scena

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala