Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Bračne vode (domaće)

1 2
  • #16
    0 0

    postova:580
    arnol @ 5.2.2009. 16:14

     Katastrofa od serije !

    Šteta vremena, novca i bilo čega utrošenog u te domaće Bračne vode.

  • #17
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 5.2.2009. 17:20


    Istina, istina, istina...

    Ali nije problem samo što tu nema kreativnosti u stvaralačkim redovima, nego nema ni spontanosti u onim glumačkim. Pa jesu ti ljudi čuli za govor tijela, gestikulacije??? U koju su to oni školu glume išli. Pa prije ću ja Boga uvjerit da sam dvometarski afroamerički albino patuljak nego šta će oni izgovorit jednu "uvjerljivu" rečenicu!!! Jedino čim se znaju koristit je intonacija (i tu pretjeruju do bola).

    Nije svaka serija stvorena za prelazak iz jedne kulture u drugu, ali od ove se je moglo nešto napravit - jer je pozadina priče više nego jednostavna: prodavač cipela, lijena žena, dvoje mutave djece i čupavi pas. Nema tu kulturalnih razlika - samo im treba tračak kreativnosti za stvaranje jednostavnih fora, a ne bolno čekanje međusobnog navlačenja glumaca dok napokon ne dođu do vrhunca šale koju onda na snimanju poprate "mrtvim smijehom". Drugim riječima, ta serija u meni izaziva isti osjećaj kao i kad sam žedan pa vidim govno u bunaru - očaj.


    senilno_magare

    Magare, svaka čast Laughing!

    Ja nikad ne gledam naše serije upravo zbog očajne glume. Nije da je ono ostalo (scenarij, režija... )puno bolje, ali glumciiiii! To je posvemašnji očaj! Cry

    Bračne vode sam pogledala nekoliko puta po 1-2 minute. Bilo mi je dosta da zaključim da u tom terminu Novu tv treba izbjegavati pod svaku cijenu.

    O izgledu muškog dijela glumaca u Bračnim vodama, neću niti govoriti. I tata i sin su, svaki na svoj način -prestrašni! Do te mjere da bih ih rado vidjela u emisiji "Pod nož" olitiga "Extreme makeover"!

  • #18
    0 0

    postova:6
    lent11 @ 2.9.2011. 16:08
    Totalno debilno, nije moguće napraviti seriju kao štoje originalna Bračne vode, a pogotovo ne hrvatsku inačicu.... Sve u svemu, ocjena: 1 Cry
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala