Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Spartak: Bogovi arene

1
  • #1
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 15.3.2017. 20:17

    Kada je izašla prva sezona serije Spartak Krv i Pijesak bio sam ugodno iznenađen, potom se desila nesreća sa glavnim junakom koji je preminuo od bolesti pred sam kraj serije koja je završila odlično.

    Uslijedili su više/manje uspješni nastavci, jer novi Spartacus više nije bio onaj stari itd...

    No snimljena je i ova sezona: Spartak Bogovi arene - radnjom smještena na sam početak. Događaji prije Spartaka, događaji nastanka kuće Batiatus, serija koja nam daje odgovore tko je kako što postao itd.. i samim tim je zanimljiva priča. Što se tiče efekata, očekivano dobri.

    Jučer je završila posljednja serija ove sezone na CInestar tv-u.

    Vidim da je prošla bez komentara, pa rekoh da ja napišem koju, jer smatram da ova serija to zaslužuje.

    CInestar tv nastavlja kronološki svaki dan sa prikazivanjem serija, večeras je prva epizoda Spartak Krv i Pijesak.

    Tko nije gledao preporučujem, tko je dobro je podsjetiti se u kasne noćne sate, pogotove za one koji rade.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala