Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Betonski spavači

1
  • #1
    0 1

    postova:186
    boatenga @ 30.5.2016. 23:15

    Prva epizoda odlična..

    Samo je termin loš..U pet popodne, kad nitko ne gleda televiziju..Trebalo je to ići iza dnevnika..

    Haludovo, betonski simbol ali i shema (šema), propasti hrvatske..

    Najsmješnije je što sadašnji vlasnici, kapitalisti, sada u "slobodnom" društvu, zahtjevaju da se prostor obale (plaža), zatvori u resort u koji stanovništvo i ostali turisti neće imati dopušten pristup..Dok za vrijeme mračnog i neslobodnog socijalizma, svima je bio otvoren pristup..

  • #2
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 31.5.2016. 16:18
    Odlično,domaći dokumentarac,serija koji treba svakako gledati.Bravo
  • #3
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 13.7.2017. 15:02
    Evo repriza,ali kada je nešto tako dobro treba stalno ponavljati.Prića o tim spavaćima je priča o Hrvatskoj
  • #4
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 13.7.2017. 20:04

    ....Rvatska ,ruzinavi beton, oćemo'l se izvuć iz te zapuštenosti, osječa se plijesan nakon koje se neda više piturom popravit stvar, neg'će se morat rušit.... A ko će nanovo dignut ...žalost,betonski spavači...

  • #5
    0 0

    postova:17
    biokovo @ 18.8.2022. 19:19
    Jako lijepo uradjena serija. Vrlo zanimljiv prikaz uz neke informacije koje su zbilja neobicne. Puno podataka saznamo o izuzetnim projektima koji su danas samo betonski spavaci. Neke od gradjevina sam primijetio i sam putujuci pa sam se slicno zapitao kao i autor serije. Hvala mu sto mi je dao detaljniji uvid i sto sam puno toga naucio. Same cestitke!
  • #6
    0 0

    postova:517
    svrljozvrljo @ 24.11.2023. 18:43

    ...epizoda zenica, osim zanimljivosti arhitekture,malo žešće jugocmizdrenje. Kao da su vanzemaljci zasrali taj socijalizam, a samo socijalisti (partijci) imali pravo glasa ??

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala