Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Apokalipsa - Staljin

1
  • #1
    2 1

    postova:559
    nelson @ 13.3.2016. 10:14
    dobar dokumentarac.staljin je bio lud svaka čast što je tito ga zaustavio jer bi vladao i jugoslavijom.
  • #2
    0 3

    postova:1473
    buffalobill @ 13.3.2016. 10:57

    lud i opasan kao i veliki broj vladara u nasoj povijesti ..sva sreca da nisu imali resurse da nas izbrisu sa lica zemlje..dokumentarac je odlican kao i apokalipsa prvi svjetski rat

  • #3
    0 1

    postova:559
    nelson @ 13.3.2016. 21:19
    staljin je mrzio ruse on je bio gruzijac
  • #4
    0 1

    postova:1473
    buffalobill @ 19.3.2016. 10:58

    bump! samo kao podsjetnik da je danas u 13 i 15 na prvom programu drugi dio

  • #5
    0 3

    postova:1
    citispeak @ 19.3.2016. 15:06

    Danas sam gledao drugu seriju i zgrožen sam lažima, neobjektivnošću i pokvarenošću autora tog "dokumentarca". Od prve sekunde se ide izravno na blaćenje Staljina a izrečeno je toliko izmišljotina i izlizanih, otrcanih fraza da se normalnom čovjeku povraća. Staljin je preuzeo izrazito siromašnu i zaostalu zemlju i od nje napravio superdržavu s atomskom bombom i razvijenu u svakom pogledu (ekonomski, kulturno itd). Narod ga je obožavao više nego bilo kojeg božanstva. Sigurno s razlogom.

    Da li se to Hadžiselimović ulizuje novim vlastima kako bi prevladao Karamarkove čistke?

  • #6
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 19.3.2016. 21:10

    zizek o staljinu
    a gle nista u zivotu nije jednoznacno niti crno bijelo,bio je gospodar zivota i smrti, pa prema statistikama koje se valjda isto mogu osporavati jedino ga je Mao nadmasio u ovom potonjem,e sad ti to nazovi kolateralom koja je nuzna da se stvori takvo vojno i " civilizacijski" mocno carstvo,ne treba jasno ni zanemariti pritisak i sustavno iscrpljivanje SSSR-a od strane ameriknaca
    samo mislim da mu one matere zene i djeca cije je obitelj zavio u crno nisu klicali niti ga obozavali,nego su mu jeb.....(umetni po volji).....

  • #7
    0 0

    postova:1473
    buffalobill @ 26.3.2016. 12:55

    dizem temu da podsjetim na treci i posljednji dio ovog dokumentarca,u 13 i 10 na prvom

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala