Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Časna žena

1
  • #1
    4 1

    postova:1091
    yuma @ 19.1.2016. 15:54

    Sad se tu razbacuje nagradama i slično, a realno je serija loša. Uopće kaotičan način na koji se priča pokušava ispričati u startu odbija gledatelja, jer nije uvučen u priču od početka. Ne daje se ona ugodna, postepena prilika da uđemo u priču i postepeno se poistovjetimo s kojim likom. Od početka se izmjenjuju stvarnost i reminiscencija i to na jedan naprasan, nelogičan i istovremeno patetičan način. Tako da si u startu iziritiran nekonzistentnošću ionako kaotične radnje. Pa ti likovi... u startu svi imaju hrpu znakovitih pogleda, na onaj nametljiv način koji vrijeđa gledatelja i umjesto da izaziva blagu znatiželju, događa se odbojnost.

    Glavna glumica s tim ogromnim obrazima izgleda kao da se vječno smije (nešto kao Davor Radolfi) i uvijek sam se pitala kako može biti glumica kad ne može izraziti istinsku patnju, tugu, bol i bilo što za što obrazi nisu podignuti već spušteni. Njene oči, pak, su ogromne ali tužne, pa onda imamo tužno-sretnu ženu koja mi ni u jednoj svojoj ulozi nije uspjela ništa prenijeti. 

    Glazba... ajme meni! Neki deprimirani indie je zavijao kroz nekoliko scena toliko iritantno da sam stisnula mute. A inače prevladava klasična glazba, preglasna i prenametljiva - patetična.

    Sve u svemu, ne znam čemu ovako nešto gledati, ovo je politički propagirani kaos bez glave i bez repa, koji ne zaslužuje više od 5/10.

  • #2
    2 0

    postova:1962
    aya @ 19.1.2016. 16:49

    Imala sam najbolju namjeru gledati, čak sam se i veselila, kad ono - kakvo razočaranje!!! Izdržala sam pola sata i promijenila program.

  • #3
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 19.1.2016. 20:22

    Volim kad mi dislajkaju ali ne ponude kontraargument.  Evo, mene iskreno zanima što se tu nekome može sviđati dovoljno da nastavi pratiti seriju! Pa dajte ljudi, uključite se, otvorite mi oči 

  • #4
    4 2

    postova:1473
    buffalobill @ 19.1.2016. 21:00

    meni je to jedan preporucio,hebo sam mu sve po spisku nakon prve dvije epizode koje sam s nadljudskim naporom pogledao..
    @yuma  odlican komentarSmije se

  • #5
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 20.1.2016. 14:16

    Čuj, samo je izašlo iz mene kao produkt frustracije hahaha ali ja sam pogledala jednu epizodu, čisto da velim sve kak treba, jer don't judge the book by the covers. I onda sam, reko ajde, krenula gledat drugi nastavak i uz đavolji smješak sam okrenula odmah nakon one nadnaravno glupe scene s otetim dječakom... Hjoooj...

    Ali da si ti pogledao DVIJE epizode na preporuku... Mora da ti je netko jaako bitan to preporučio Smije se

  • #6
    1 0

    postova:1962
    aya @ 20.1.2016. 15:51

    Sve iznad mojih pola sata spada u teži oblik mazohizma! Namiguje

  • #7
    2 2

    postova:3
    dalmata @ 22.1.2016. 9:46

    E pa ovo vam n ije turska sapunica. Za praćenje ovakve serije potrebno je i predznanje o islamu, židovstvu, integristima, i kako u pozadini djeluju nevidljivi gospodari. Ima dosta literature pa veselo na posao. A možete gledati i Stellu!

  • #8
    2 0

    postova:1962
    aya @ 22.1.2016. 10:11

    Ima li što jadnije od samoprozvanog "intelektualca"?

  • #9
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 22.1.2016. 14:33

    za  pracenje ovakve serije ti je potreban samo daljinski da prebacis na drugi program

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala