Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Debela i fantastična

1
  • #1
    3 5

    postova:2527
    bearfoot @ 2.12.2015. 11:01

    da baš, zbog medicinskog poremećaja?!?!?  ako je ovisnost medicinski poremećaj, onda u redu...i sad ima podršku prijatelja i obitelji?!?! pa gdje su bili obitelj i prijatelji dok se ubijala žderanjem, nije natukla 200 kila u mjesec dana...ovisnost kao i svaka druga ovisnost, jedini lijek je stručna izolacija i nadzor i spriječiti pristup predmetu ovisnosti

  • #2
    2 1

    postova:1
    sandra njegovec @ 6.12.2015. 12:49

    Možda cura ima problema sa štitnjačom,a u tom slučaju i od zraka se debljaš,tako da bearfoot nemoj osuđivati nešto u što nisi upućen.Sa tom bolesti,(bolest štitnjaće),bori se i moja frendica i iz prve ruke mogu reči koliko joj je teško,zato prije provijeri neke stvari,nego što ga izlaneš... pozzz...

  • #3
    2 1

    postova:8
    memento @ 6.12.2015. 18:55
    Kaj zbog štitnjače dobiješ 150 kila? Ja isto imam problema sa štitnjačom pa se nisam udebljala,a i koliko sam vidjela po forumima,one koje se udebljaju ne dobe 150 kila,nego 5,10 ili 20.Dakle, pretilost je posljedica nepostojanja samokontrole i/ili nekakvog psihičkog poremećaja prije nego medicinskog.
  • #4
    1 3

    postova:2527
    bearfoot @ 7.12.2015. 9:47

    @sandrica draga, cura svakako ima problema, između ostalog sa prekomjernom težinom izazvanom ogromnim količinama hrane koje trpa u sebe, moguće da je pri tom trpanju progutala i mnogo zraka, to ne znam, a čini mi se da još negdje ima zraka više nego što je normalno....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala